KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

ORLEN sponsorem Akademii krośnieńskich Wilków

ORLEN sponsorem Akademii krośnieńskich Wilków Fot. Wilki Krosno

Tytularnym sponsorem żużlowej Akademii Cellfast Wilki Krosno został Polski Koncern Naftowy ORLEN.

REKLAMA


Na mocy zawartej umowy zespół z Krosna wystąpi w rozgrywkach Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów w sezonie 2022 pod nazwą ORLEN Cellfast Wilki Krosno. PKN ORLEN będzie wspierał również szkolenia adeptów żużlowych prowadzonych w krośnieńskim klubie.

Na mocy zawartej umowy logotyp ORLEN zostanie wyeksponowany w centralnym miejscu kevlarów krośnieńskiego zespołu młodzieżowego rywalizującego w rozgrywkach DMPJ. Logo sponsora tytularnego Akademii ORLEN Cellfast Wilki Krosno pojawią się również na obszyciach motocykli juniorów oraz odzieży sportowej Akademii - m.in. na koszulkach i kurtkach. Logotyp ORLEN będzie widoczny także na bandach reklamowych stadionu MOSiR w Krośnie oraz w materiałach marketingowych klubu informujących o działaniach żużlowej Akademii.

- Współpraca z największą polską firmą jaką jest PKN ORLEN to dla nas powód do dumy i dowód na to, że nasza praca zostaje doceniona. Nawiązana współpraca oznacza dla naszego klubu nowe możliwości w zakresie pracy Akademii. Będziemy mogli zwiększyć zaangażowanie w rozwój naszych najmłodszych zawodników oraz adeptów przygotowujących się do uzyskania żużlowej licencji - podkreśla prezes Cellfast Wilki Krosno Grzegorz Leśniak.

- Otwieramy nowy rozdział w historii naszego klubu w obszarze szkolenia. Ta współpraca niesie ze sobą misję w postaci stworzenia odpowiednich warunków do szkolenia żużlowej młodzieży i zwiększa tym samym wartość naszego klubu - dodaje sternik krośnieńskiego żużla.

Pierwsza runda rozgrywek DMPJ z udziałem drużyny ORLEN Cellfast Wilki Krosno zaplanowana jest na 21. kwietnia. O działaniach Akademii ORLEN Cellfast Wilki Krosno będzie można dowiedzieć się na bieżąco z mediów społecznościowych i oficjalnej strony klubu - wilkikrosno.pl

  • autor: / źródło: Wilki Krosno

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?