KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Cellfast Wilki Krosno - Trans MF Landshut Devils. Bukmacherzy z kursami na ćwierćfinałowy rewanż

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne

Drużyna Cellfast Wilki Krosno jest już jedną nogą w półfinałach eWinner 1. Ligi Żużlowej. Zanim jednak przystąpi do walki w strefie medalowej, czas na rewanżowe starcie z Trans MF Landshut Devils. Bukmacherzy typują jak potoczy się to starcie i mają wyraźnego faworyta. Mecz zaplanowano na niedzielę. Początek o godzinie 20:00.

REKLAMA


Solidna zaliczka

Pierwotnie rewanż miał odbyć się w czwartek 11 sierpnia, ale plany pokrzyżowała pogoda. Nowy termin rozegrania tego meczu wyznaczony został na 14 sierpnia, jednak i ten termin został zmieniony i ostatecznie spotkanie odbędzie się 21 sierpnia.

Po pierwszych meczach ćwierćfinałowych eWinner 1. Ligi Cellfast Wilki Krosno są w bardzo dobrej sytuacji. Wyjazdowa wygrana 50:40 znacząco przybliżyła zespół z Krosna do awansu, do kolejnej fazy zmagań. Na torze w niemieckim Landshut z bardzo dobrej strony pokazali się liderzy zespołu. Podobnie jak w rundzie zasadniczej, tak i w pierwszy weekend sierpnia, dobrze pojechał Mateusz Szczepaniak. Zawodnik zdobył 11 punktów i bonus. Także 11 „oczek” przywiózł Andrzej Lebiediew, a 10 Vaclav Milik.

W zespole rywali 12+1 wywalczył Kai Huckenbeck, a 11 Kim Nillson. Jednak zawodnicy Trans MF Landshut Devils potrzebowali do tego aż sześciu startów, podczas czy reprezentacji Cellfast Wilków Krosno startowali jedynie pięciokrotnie.

Warto też dodać, że względem pierwotnie awizowanego składu Cellfast Wilki Krosno zdecydowały się na jedną roszadę. W miejsce Rafała Karczmarza pojawił się Keynan Rew.

Bukmacherzy pewni

Przed rewanżem Cellfast Wilki Krosno ponownie są faworytem bukmacherów, i to faworytem ogromnym, co potwierdzają kursy firmy bukmacherskiej eWinner. Można śmiało powiedzieć, że krośnieńskie Wilki są już jedną nogą w kolejnej fazie, tym bardziej, że w rewanżowym meczu będą mieli atut w postaci własnego toru. Rywale natomiast na obcych terenach radzą sobie niezbyt dobrze, a teraz ponadto musieliby odrobić stratę.

eWinner przygotował następujące kursy na spotkanie Cellfast Wilki Krosno – Trans MF Landshut Krosno:

Cellfast Wilki Krosno – 1.05, remis – 16.00, Trans MF Landshut Devils – 10.00

Dużą pracę Cellfast Wilki Krosno muszą włożyć w przygotowanie toru. Jednak czasu na to było sporo. Mimo wszystko, jeśli w czymś upatrywać możliwości niespodzianki, to właśnie w warunkach atmosferycznych.

eWinner to legalna firma bukmacherska w Polsce. Obstawianie zakładów u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard uzależnia. 18+

  • autor: Redakcja

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?