KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Żużlowy piknik charytatywny

Wyścig motocykla z samochodem rajdowym Subaru Impreza WRX, Charytatywny Turniej Żużlowy, defilada i pokaz samochodów i motocykli zabytkowych, tor kartingowy i inne atrakcje przygotowuje KSM Krosno na niedzielę 2 września. Dochód z imprezy przekazany zostanie na leczenie siedmioletniej Amelki.

REKLAMA


W przyszłą niedzielę (02.09.) w Krośnie zorganizowany zostanie piknik żużlowy, którego główną atrakcją będzie Turniej Charytatywny. Dochód z niego zostanie przeznaczony na leczenie siedmioletniej Amelki, która urodziła się z ciężką wadą ośrodkowego układu nerwowego-przepukliną oponowo-rdzeniową otwartą w okolicy piersiowo-lędźwiowo-krzyżowej kręgosłupa z towarzyszącym dużym wodogłowiem wewnętrznym.

alt

Swój przyjazd na zawody potwierdzili już Janusz Kołodziej, Maciej Kuciapa, Mariusz Puszakowski, Stanisław Burza, Tomasz Rempała, Paweł Hlib, Michał Łopaczewski, Mariusz Franków i Jonas Raun. Imprezę poprowadzi Tomasz Lorek.

Wśród atrakcji przygotowanych na piknik znajduje się wyścig motocykla żużlowego z samochodem rajdowym Subaru Impreza WRX. Przy współpracy z Automobilklubem Małopolskim kibice będą mogli przewieźć się samochodem rajdowym. Przygotowany zostanie również tor kartingowy oraz zjeżdżalnie dla dzieci.

alt

Podczas imprezy na stadionie odbędzie się defilada pojazdów zabytkowych oraz prezentacja motocykli zabytkowych z kolekcji Zespołu Szkół Mechanicznych w Krośnie.

Pełną listę startową i bardziej szczegółowe informacje odnośnie pikniku opublikujemy w najbliższym czasie.

(red), (ksm)
Fot. archiwum

 • autor: (red), (ksm)

2 komentarzy

 • AnTyPeZdAn

  Jeśli tym SUBARU ma kierować Filip P. to starą jawką można z nim wygrać. A tak na poważnie to jest tyle doświadczonych kierowców rajdowych i wyścigowych na podkarpaciu a tu Mr. "puder" bedzie uciekał przed żużlówką. hehe świat się kończy :)

  Zgłoś nadużycie AnTyPeZdAn wtorek, 28, sierpień 2012 19:31 Link do komentarza
 • abc

  ....przygotowany zostanie tor kartingowy.. tzn przez kogo????przez KSM??? zastanówcie sie co piszecie..

  Zgłoś nadużycie abc wtorek, 28, sierpień 2012 02:38 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?