KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Żużel: Złoty Kask już 24 marca w Krośnie

Dla wszystkich fanów czarnego sportu w Krośnie mamy dobre wieści. Choć do 24 marca jeszcze daleko, już dziś pragniemy Was poinformować, że właśnie w tym dniu zainaugurowany zostanie sezon żużlowy w naszym mieście. Na ten dzień zaplanowano rozegranie eliminacji Złotego Kasku, będących zarazem eliminacjami do Grand Prix 2014.

REKLAMA


alt
Półfinał Mistrzostw Polski Par Klubowych

W środę poznaliśmy kalendarz rozgrywek żużlowych w Polsce. W przyszłym roku na krośnieńskim torze odbędą się trzy ciekawe imprezy. 24 marca sezon zainaugurują eliminacje Złotego Kasku oraz eliminacje do Grand Prix.

alt
Ćwierćfinał IMP na żużlu - 31 maja 2012

16 maja najlepsi polscy żużlowcy ponownie przyjadą do Krosna, gdzie będą rywalizować w półfinale Indywidualnych Mistrzostw Polski. Poprzedni taki turniej odbył się na krośnieńskim stadionie 15 lipca 2010 roku i zgromadził na trybunach prawie 7 tysięcy widzów.

alt
Ćwierćfinał IMP na żużlu - 31 maja 2012

Na zakończenie wakacji, 28 sierpnia zapraszamy na krośnieński tor, na którym zaplanowano półfinał Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. Mistrzostwa w Polsce rozgrywane są corocznie od 1983 roku, a organizowane są pod patronatem GKSŻ w celu wyłonienia najlepszej pary młodzieżowców do 21 roku życia.

Pierwszy kontrakt w KSM Krosno
Adrian Szewczykowski to pierwszy zawodnik, który podpisał kontrakt z KSM Krosno na sezon 2013. Wychowanek gorzowskiej Stali w 2012 roku wystąpił we wszystkich spotkaniach krośnieńskiego klubu.
 
- Negocjacje z Adrianem tak jak i rok temu przebiegały bardzo konkretnie. Chwalimy sobie współpracę z nim, to ułożony zawodnik, który wie czego chce i profesjonalnie podchodzi do swoich obowiązków. Stać go na jeszcze lepszą jazdę niż w tym roku i wierzymy, że tak właśnie będzie - powiedział Wojciech Zych.

(red.), (ksm)
Fot. Łukasz Jaracz

  • autor: red., ksm

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?