Logo
Wydrukuj tę stronę

23-latek nie ustąpił pierwszeństwa motocykliście

23-latek nie ustąpił pierwszeństwa motocykliście Fot. archiwum KPP Jasło

Nie udało się uratować życia 24-letniego motocyklisty. Do wypadku z udziałem jednośladu doszło wczoraj na DK28 w Warzycach. Motocyklista zderzył się z samochodem osobowym. O zdarzeniu informowaliśmy na KrosnoCity.pl.

REKLAMA


W niedzielę, 23 września około godz. 19.30 dyżurny jasielskiej komendy Policji otrzymał zgłoszenie o poważnym wypadku drogowym w Warzycach (gmina Jasło).

- Z przekazanych informacji wynikało, że motocyklista zderzył się z samochodem osobowym. Skierowani na miejsce policjanci potwierdzili to zgłoszenie i wstępnie ustalili przebieg zdarzenia - informuje Piotr Wojtunik, oficer prasowy KPP w Jaśle.

- Z dotychczasowych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Hyunadai, 23-letni mieszkaniec gminy Kołaczyce, jadąc drogą krajową nr 28 w kierunku Krosna, podczas wykonywania manewru skrętu w lewo w drogę wojewódzką nr 988, nie zachował należytej ostrożności i nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu od strony Krosna motocykliście doprowadzając do zderzenia pojazdów - dodaje Piotr Wojtunik z KPP w Jaśle.

Motocyklista doznał poważnych obrażeń. Pomimo reanimacji, życia 24-letniego mieszkańca powiatu jasielskiego nie udało się uratować.

Funkcjonariusze z grupy dochodzeniowo-śledczej wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady. Okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane w prowadzonym postępowaniu.

red.
Fot. archiwum KPP Jasło

  • autor: red.

Przeczytaj także

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021