Logo
Wydrukuj tę stronę

36-latek z powiatu krośnieńskiego uciekł ze szpitala

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. KrosnoCity.pl

36-letni mieszkaniec powiatu krośnieńskiego był diagnozowany pod kątem zakażenia koronawirusem. Mężczyzna uciekł ze szpitala w Jaśle. Został zatrzymany przez Policję.

REKLAMA- 2 kwietnia około godz. 11, dyżurny komendy policji w Jaśle został zawiadomiony o ucieczce pacjenta z oddziału zakaźnego jasielskiego szpitala. Mężczyzna przebywał w jasielskiej lecznicy od dwóch dni ponieważ diagnozowany był pod kątem zakażenia koronawirusem. Po otrzymaniu zgłoszenia, będący w służbie policjanci niezwłocznie podjęli działania zmierzające, do jak najszybszego ustalenia miejsca jego pobytu - informuje podkomisarz Piotr Wojtunik, oficer prasowy jasielskiej Policji.

Mężczyzna został odnaleziony na ulicy Jana z Dukli w Jaśle. 36-letni mieszkaniec powiatu krośnieńskiego został przetransportowany do szpitala specjalistyczną karetką i pozostał pod opieką lekarzy.

- Policjanci sporządzili z tego zdarzenia dokumentację, na podstawie której zostaną przeprowadzone czynności sprawdzające pod kątem zaistnienia przestępstwa z art. 165 § 1 kodeksu karnego - dodaje podkomisarz Piotr Wojtunik.

red.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2020