Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

36-latek z powiatu krośnieńskiego uciekł ze szpitala

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. KrosnoCity.pl

36-letni mieszkaniec powiatu krośnieńskiego był diagnozowany pod kątem zakażenia koronawirusem. Mężczyzna uciekł ze szpitala w Jaśle. Został zatrzymany przez Policję.

REKLAMA- 2 kwietnia około godz. 11, dyżurny komendy policji w Jaśle został zawiadomiony o ucieczce pacjenta z oddziału zakaźnego jasielskiego szpitala. Mężczyzna przebywał w jasielskiej lecznicy od dwóch dni ponieważ diagnozowany był pod kątem zakażenia koronawirusem. Po otrzymaniu zgłoszenia, będący w służbie policjanci niezwłocznie podjęli działania zmierzające, do jak najszybszego ustalenia miejsca jego pobytu - informuje podkomisarz Piotr Wojtunik, oficer prasowy jasielskiej Policji.

Mężczyzna został odnaleziony na ulicy Jana z Dukli w Jaśle. 36-letni mieszkaniec powiatu krośnieńskiego został przetransportowany do szpitala specjalistyczną karetką i pozostał pod opieką lekarzy.

- Policjanci sporządzili z tego zdarzenia dokumentację, na podstawie której zostaną przeprowadzone czynności sprawdzające pod kątem zaistnienia przestępstwa z art. 165 § 1 kodeksu karnego - dodaje podkomisarz Piotr Wojtunik.

red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj