Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Kultura

PWSZ w Krośnie zaprasza 18 grudnia na spotkanie z dr hab. Zdzisławem Kudelskim "Od Jercewa do Neapolu. O Gustawie Herlingu-Grudzińskim" w ramach cyklu "Śladami Pika Mirandoli. Spotkania literackie".

REKLAMAZabytkowy dworzec kolejowy PKP w Krośnie przeszedł metamorfozę. Dni otwarte nowo powstałego Etnocentrum Ziemi Krośnieńskiej zaplanowano od 13 do 15 grudnia. W tych dniach zaplanowano warsztaty, spektakle i koncerty.

Z bycia dzieckiem nigdy się nie wyrasta, dlatego 6 grudnia RCKP zaprasza na krośnieński rynek! Miasteczko Świętego Mikołaja po raz kolejny otwiera swoje podwoje.

Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie zaprasza 6 grudnia na XXVII Międzywojewódzki Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Tanecznych - 27. Mikołajkowe Spotkania Taneczne. Początek o godzinie 10.00.

Muzeum Podkarpackie oraz Społeczna Szkoła Muzyczna w Krośnie zapraszają 8 grudnia na koncert z cyklu "MŁODZI MUZYCY SWOJEMU MIASTU". Wydarzenie odbędzie się w Pałacu Biskupim (ul. J. Piłsudskiego 16) o godzinie 18.

Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie zaprasza do Galerii Szarej na wystawę zbiorową "Metafory istnienia". Ekspozycja to międzynarodowa wystawa prac plastycznych: malarstwa, rysunku, grafiki, grafiki komputerowej i fotografii. Wstęp wolny.

Dyskusyjny Klub Filmowy PWSZ w Krośnie zaprasza na pokaz I odcinka serialu "Mistrz i Małgorzata" w reżyserii Vladimira Bortko, na podstawie powieści Michaiła Bułhakowa.

Kto był grzeczny dostanie rózgę, niegrzeczni dostaną prezent od imprezowego Mikołaja. Samorząd Studencki PWSZ Krosno oraz Pub & Club Wyszynk zaprasza w piątek, 6 grudnia na Studenckie Mikołajki.

Oj, zima już tuż, tuż... A w Pub & Club Wyszynk zawsze gorącą! W sobotę impreza "Ladies Night Party". Nasz bBar solidnie Wam wymiesza, co tylko chcecie, tak by różne zmrożone trunki raczyły Was podczas świetnej zabawy.

Dyskusyjny Klub Filmowy przy PWSZ Krosno zaprasza na projekcję pierwszego polskiego westernu "Prawo i Pięść" według powieści Józefa Hena.

11 listopada obchodziliśmy w Krośnie 101 rocznicę odzyskania Niepodległości. Główne uroczystości odbyły się na Rynku pod pomnikiem Józefa Piłsudskiego. Obchodom towarzyszyły liczne wydarzenia towarzyszące, w tym pokaz sprzętu wojskowego. Tymczasem ekpia GraTy nagrała film, przypominający związki Stanisława Maczka z Krosnem.

Z myślą o wszystkich imprezowiczach Club Wyszynk ma najlepszy sposób na nadchodzące zimne wieczory - weekend zaczyna się już w piątek.

6 grudnia 2019 (piątek) w Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku odbędzie się koncert charytatywny, z którego dochód zostanie przeznaczony na rehabilitację Dawida Radziejewskiego. Początek koncertu o godzinie 16:00 w auli Centrum Sportowo-Dydaktycznego sanockiej Uczelni. Patronat medialny nad wydarzeniem obejmuje portal KrosnoCity.pl

REKLAMA

 

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj