KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Kultura

Od promocji książki "Mój Suchodół" minęło już ponad trzy miesiące. O pierwsze wrażenia i opinie pytamy autora książki Józefa Habrata.

REKLAMA
Pub & Club Wyszynk zaprasza 11 listopada na II edycję Międzyszkolnej Licealiady, tym razem pod hasłem "Licealna Domówka".

O tym jak ważne jest budowanie wartościowych relacji i jak skomplikowane mogą być życiowe historie - zarówno te w prawdziwe, jak i te opisywane na kartach książek - usłyszała młodzież na spotkaniach autorskich z Katarzyną Ryrych.

Powracamy z kolejnym studenckim eventem! Weź udział w największej studenckiej imprezie tego roku "Studenckie Otrzęsiny Krosna"! Będą PROMKI na barze, KONKURSY i NAGRODY oraz dobra MUZA i mega ZABAWA! Czas na Studenckie Otrzęsiny Krosna!

14 października (piątek) czas na wielką Studencką Integrację! Napijcie się brudzia, nowe znajomości czas zacząć! Pub & Club Wyszynk oraz Samorząd Studencki KPU zaprasza Wszystkich, którzy lubią dobre balety i chill out. Start imprezy o godziny 21:00!

Pub & Club Wyszynk zaprasza 7 października (piątek) wszystkich uczniów szkół średnich na wyjątkową, jesienną imprezę "Licealiada"! Początek roku szkolnego to okres zawierania nowych znajomości, imprezowania no i czas, w którym można z łatwością poznać swoja drugą połówkę!

14 sierpnia zakończył się krośnieński muzyczny crossover - Young Arts Festival. Po raz siódmy wydarzenie przyciągnęło do Krosna gwiazdy różnych stylów muzycznych - funku, jazzu i klasyki - których koncerty spotkały się z ogromnym zainteresowaniem podkarpackiej publiczności. Potwierdziła to wypełniona trzykrotnie po brzegi największa sala widowiskowa w regionie.

Festiwal Kultur Pogranicza "Karpackie Klimaty" to wydarzenie, które od lat przyciąga uwagę mieszkańców i turystów, oferując widok słoneczników, zapach chleba i smak wina, muzykę, sztukę i okazję do rozmów. To właśnie na krośnieńskiej starówce - podczas wystaw, koncertów, warsztatów czy kiermaszu - znajdą swoje miejsce dzieci, młodzież i dorośli.

13 sierpnia (sobota) w Jaśliskach w Gminnym Ośrodku Kultury odbędzie się filmowy przegląd twórczości Marcina Janosa Krawczyka – aktora i reżysera, który tego dnia zaprezentuje premierowo swój fabularny debiut.

Tegoroczna 4. edycja wydarzenia będzie wyjątkowa, nie tylko ze względu na swój trzydniowy charakter, ale również ze względu na postać Ignacego Łukasiewicza, który w bieżącym roku za swój wkład w rozwój polskiej nauki, przemysłu oraz działalność społeczną i polityczną, został Patronem roku 2022.

Muzeum Podkarpackie w Krośnie zaprasza na wystawę IGNACY ŁUKASIEWICZ 200. ROCZNICA URODZIN oraz na wykład Barbary Olejarz "CZŁOWIEK, KTÓRY ZMIENIŁ ŚWIAT".

Od 12 do 14 sierpnia będzie miała miejsce siódma odsłona krośnieńskiego festiwalu Young Arts Festival. Wystąpią Leszek Możdżer, Kinga Głyk oraz Orkiestra Filharmonii Lwowskiej.

Najpiękniejsze piosenki Edith Piaf w wykonaniu artystki opery i operetki krakowskiej, piosenkarki estradowej Doroty Helbin Bębenek usłyszeć będzie można 11 lipca w Kinie "Wczasowicz" w Iwoniczu-Zdroju.

REKLAMA
© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?