KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Kultura

Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie oraz Krośnieńskie Towarzystwo Muzyczne zapraszają do udziału w XIV Wieczorze z operą i operetką.

REKLAMA
Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie oraz Chór Mieszany "ECHO" zapraszają do udziału w X Wieczorze Pieśni Patriotycznych "Żeby Polska była Polską". W 77. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego wykonawcy wspólnie z publicznością zaśpiewają najpiękniejsze pieśni patriotyczne oraz piosenki powstańcze.

Od 26 do 29 sierpnia odbędzie się po raz szósty w Krośnie muzyczny crossover - Young Arts Festival. Organizatorzy podkreślają różnorodność programu, w którym znaleźli się artyści z odmiennych muzycznych światów - Jan Garbarek, Miuosh i Jakub Józef Orliński.

Koncert "Nasze najlepsze" Lubelskiej Federacji Bardów

Niezwykłe dzięki Lubelskiej Federacji Bardów będzie można usłyszeć już 22 lipca w Sanockim Domu Kultury. Początek  koncertu o godzinie 19.  

Panie i Panowie, przed Wami sobotnie balety. W sobotę, 10 lipca spędzicie czas ze znajomymi i przyjaciółmi przy mega drinkach oraz zimnym piwie. Rozgrzany do czerwoności parkiet czeka na Wasze tańce.

Przed Wami kolejne piątkowe balety i iście imprezowa atmosfera. Będziecie się bawić w rytmach największych hitów: latino, zagranicznego retro, a także przy starych polskich przebojach z lat '80, '90 z mieszanką nowych hitów na Topie. Za konsoletą D-Teey.

Zespół wykonuje poezję śpiewaną oraz piosenki łemkowskie. Niedługo po powstaniu zajął I miejsce (etap regionalny) w plebiscycie Polskiego Radia "Przebojem na Antenę". Sukces piosenki "Od połonin" dodał skrzydeł artystom i zaczęły powstawać nowe poetyckie smakołyki z muzyką Wojciecha Pelczara (przewodnik zespołu) do słów Edwarda Lechety, Jana Luszni, a ostatnio Tadeusza Gajewskiego.

W najbliższą sobotę (3 lipca) o godzinie 20:00 w Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego w Bóbrce odbędzie się bezpłatny pokaz filmu "Wieleżyński - alchemik ze Lwowa". W najnowszej produkcji Bogdana Miszczaka wystąpili m.in. Wojciech Zieliński, Anna Cieślak oraz Marcina Kwaśny. Obraz jest debiutem reżyserskim Mariusza Bonaszewskiego.

Tej nocy rządziły będą piękne Panie! W sobotę, 3 lipca spędzicie czas ze znajomymi i przyjaciółmi przy mega drinkach oraz zimnym piwie. Pub & Club Wyszynk zaprasza na taneczną imprezę już od godziny 21:00. Wstęp płatny.

Teraz, prawdziwe muzyczne noce zagoszczą ponownie w piątki w Pub & Club Wyszynk, gdzie będzie panowała iście imprezowa atmosfera. Club zaprasza 2 lipca na taneczną zabawę przy najlepszej muzyce. Start o godzinie 21:00. Wstęp - płatny.

Noc Świętojańska, czyli najkrótsza i najweselsza noc w cały roku kalendarzowym! I w Krośnie nie możemy obejść się bez świętowania właśnie tej nocy. W tym roku, wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w Nocy Świętojańskiej przed Etnocentrum.

Od 9 do 11 września w Krośnie odbędzie się 14. odsłona Festiwalu Sztuk Alternatywnych Nocne Teatralia Strachy. Wraz nią organizowana jest kolejna edycja grantowego konkursu fotograficznego "Wystaw się w Krośnie!".

Restauracja Parkowa 7 zaprasza w piątek, 18 czerwca na koncert Łukaszewicz Jazz Combo.

REKLAMA
© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?