KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Jak to powiedzieć?

Czy zdarza Wam się pomyśleć, że pewne rzeczy nie mają większego sensu? Albo pewne zachowania, czy też decyzje? Jak to powiedzieć po angielsku podpowie Wam Agnieszka Mączyńska- Pudło, youtuberka, właścicielka Studio Języków Obcych "4 Business&4People".

REKLAMA
W nauce języka obcego w pewnym momencie najtrudniej uczyć się nowych słówek. Skąd brać nowe słówka i jak się ich uczyć - o tym opowiem Wam w poniższym artykule Agnieszka Mączyńska- Pudło, youtuberka, właścicielka Studio Języków Obcych "4 Business&4People".

Życie pędzi, dzień za dniem mija szybko. Zwolnij, zrelaksuj się, odpocznij - jak to powiedzieć po angielsku? Opowie Wam Agnieszka Mączyńska-Pudło, właścicielka Studio Języków Obcych "4Business&4People", youtuberka na kanale "Jak to powiedzieć?"

Pewnie nie raz spotykacie się w sytuacji, w której w kontakcie z obcokrajowcami nie wiecie jak wyrazić swoje niezdecydowanie. W tym odcinku nauczycie się, jak powiedzieć: nie mogę się zdecydować.

Czy już wybraliście materiały do nauki, szkołę językową lub nauczyciela? Czy założyliście sobie realne cele? To świetnie! Dzisiaj kolejną garść porad, jak skutecznie nauczyć się języka obcego przedstawi wam Agnieszka Mączyńska-Pudło, właścicielka Studio Języków Obcych "4Business&4People" w Krośnie.

Określ swój cel i działaj. Z takim przygotowaniem nauka języka obcego - nawet pomimo trudności powinna Was mobilizować. Cel jaki macie, powinien motywować. Przecież Wam zależy!

Mówicie po angielsku? A może znacie inny język? Do jakich celów i w jakich okolicznościach go używacie? A, nie używacie? Chcecie? Trudno jest? Do nauki języka postara się Was przekonać Agnieszka Mączyńska-Pudło, właścicielka Studio Języków Obcych "4Business&4People" z Krosna.

REKLAMA
© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?