Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Kto będzie dyżurował po 1 marca? Większość lekarzy z krośnieńskiego szpitala złożyło deklaracje o niepełnieniu dyżurów. Weszli w spór zbiorowy z dyrekcją, a spełnienie tej groźby znacznie ograniczy możliwość udzielania pomocy pacjentom.

REKLAMATelewizja Rzeszów rozpoczyna tegoroczny cykl programu "Zima w regionach"! Z jakich atrakcji na Podkarpaciu można skorzystać i dlaczego to właśnie nasz region warto wybrać planując zimowy wypoczynek? Oglądajcie ogólnopolską TVP3 i regionalną TVP3 Rzeszów w zimowe weekendy. Pierwsze odcinki już w najbliższą niedzielę. Na początek wizyta w Ustrzykach Dolnych.

Od godzin wieczornych w czwartek (18 stycznia) do godzin porannych w piątek (19 stycznia), między innymi na obszarze powiatu krośnieńskiego, prognozowana jest wichura.

Głęboki niż jest już nad Morzem Północnym, w południe wejdzie nad Niemcy, a wieczorem dotrze nad Polskę i przez całą noc będzie przemieszczał się przez nasz kraj. Co ciekawe, dokładnie 11 lat temu przez Europę Zachodnią i Środkową również przechodziła wichura, szczęśliwie jednak dzisiejszy niż nie jest aż tak groźny jak tamten, niemniej jednak - jeśli sytuacja nas do tego nie zmusza - lepiej darować sobie wszelką aktywność na świeżym powietrzu do piątkowego poranka, jutro w ciągu dnia media poinformują zapewne o licznych szkodach w naszym kraju. Końcówka tygodnia przyniesie już aurę znacznie spokojniejszą, panować będzie łagodna zima, bez siarczystego mrozu.

Kolejne kroki w sprawie poszerzenia granic Krosna. Dziś (18 stycznia) Rada Miasta Krosna podejmie decyzję.

165 prac wpłynęło na konkurs plastyczny organizowany dla dzieci i młodzieży pt. "Moje Boże Narodzenie". Laureaci otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe. Organizatorem konkursu jest Starostwo Powiatowe w Krośnie, gmina Jedlicze oraz Gminnym Ośrodkiem Kultury, również w Jedliczu.

Zatrzymano 18-letniego krośnianina, który w swoim domu posiadał marihuanę. Mężczyzna usłyszał zarzut. Sprawa trafi do sądu.

15-latka chciała skoczyć z mostu. Dyżurny krośnieńskiej Policji rozmawiał z nastolatką do czasu dotarcia na miejsce funkcjonariusz. Doświadczenie policjanta oraz szybkie działania zapobiegły tragedii.

Fundacja Otwartych Serc oraz Prezydent Krosna zapraszają na "VII Bal Charytatywny Otwartych Serc". Oprawę muzyczną zapewni zespół Groovinscy. W programie między innymi: wręczenie wyróżnień dla ludzi szczególnie zaangażowanych w niesienie pomocy innym i aukcja dzieł sztuki, w tym koszulki Roberta Lewandowskiego.

Po wyżu znad Rosji nie ma już śladu, ciśnienie szybko spada, przez Polskę wędruje już zatoka głębokiego niżu znad Morza Norweskiego. Dzisiejszy dzień jest ostatnim z całodobowym mrozem, jutro już temperatura na kilka godzin wzrośnie powyżej 0°C, większe i trwające dłużej ocieplenie przyniesie zaś głęboki niż, który w czwartek i piątek przewędruje nad Bałtykiem. Środek tygodnia przyniesie i opady przelotne i chwile ze słońcem.

Szopka betlejemska jest nieodłącznym elementem świąt Bożego Narodzenia. Samorząd Powiat Krośnieńskiego kultywuje piękną tradycję i od 18 lat organizuje Międzynarodowy Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych.

Aparatu USG w technologii cyfrowej oraz wideoduoendoskop z insuflatorem dwutlenku węgla, to nowy sprzęt który trafi w 2018 roku do krośnieńskiego szpitala. Środki na jego zakup przyznane zostały z budżetu Państwa.

Kolizja dwóch samochodów na ul. Bema (DK28) w Krośnie. Toyota najechała na tył Audi przed przejściem dla pieszych. Dwie osoby trafiły do szpitala.

REKLAMA

 

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj