Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Trwają poszukiwania zaginionej Aleksandry Kowalczyk z Rzeszowa. Policja publikuje zdjęcia z monitoringu i szuka osób, które 1 stycznia 2018 roku przebywały w rejonie ul. l. Podwisłocze obok przejścia prowadzącego do kładki nad Wisłokiem, nad rzeką lub na Bulwarach nad Wisłokiem w Rzeszowie.

REKLAMAPonad 3 promile miał w organizmie 55-letni mężczyzna, który pił alkohol w samochodzie, a następnie podjął próbę podróżowania.

Od godzin popołudniowych w środę (24 stycznia 2018) do nocy z czwartku na piątek (25/26 stycznia 2018) w środkowej i południowej części powiatu miejscami występować będzie silny, porywisty, południowy wiatr.

W okresie grzewczym w powietrzu zauważalny jest wyraźny wzrost zanieczyszczeń powietrza, ostatnio potwierdza to system czujników. Przypominamy: Straż Miejska może sprawdzać paleniska i zwalczać palenie odpadów w piecach!

Wpływ wyżu utrzyma się jeszcze przez kilkanaście godzin, w środę w ciągu dnia natomiast nasuwać się zacznie zatoka niżu znad Europy Północno-Zachodniej, wzrośnie gradient baryczny i zacznie wzmagać się południowy wiatr. W środku tygodnia napływać będzie coraz cieplejsze powietrze: jutro jeszcze utrzyma się całodobowy, choć lekki mróz, natomiast w czwartek w dzień temperatura przez kilka godzin będzie dodatnia. Nadal dokuczliwy wiatr od gór, miejscami silny i obniżający wyraźnie temperaturę odczuwalną.

Na cmentarzu przy ul. Wyszyńskiego w Krośnie rozpoczęła się "konserwacja drzewostanu", czyli wycinka 101 drzew. Radni uzasadniali, że celem wycinki jest między innymi ochrona nagrobków. Pod piłę poszły też drzewa, które znajdują się za ogrodzeniem cmentarza.

22-latek driftował po ulicach Krosna. Był pijany i nie posiadał prawa jazdy. Został zatrzymany przez Policję. Teraz odpowie przed sądem.

Złożono kwiaty pod tablicą upamiętniająca krośnieńskie getto. W Krośnie rozpoczęły się obchody X Dni Pamięci o Ofiarach Holokaustu. Zobacz jakie wydarzenia są jeszcze przed nami.

Kolejny etap "Wampiriady" rozpocznie się już 24 stycznia. Tego dnia w ramach studenckiej akcji promowania krwiodawstwa będzie można oddać krew w szpitalu.

Kierowców czeka bardzo ciężka noc na drogach. Jazdę utrudniać będzie sypiący śnieg i ujemna temperatura. Policjanci apelują o ostrożność.

Na najbliższej sesji Rada Miasta Krosna będzie omawiała program współpracy Krosna z sąsiednimi gminami, w ramach Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego. Zaledwie kilka dni minęło od sesji, na której sąsiedni wójtowie zarzucili władzom Krosna działania psujące relacje i zagrażające dobrosąsiedzkiej współpracy.

Zima w Krośnie utrzyma się w dniach najbliższych, w poniedziałek i wtorek całodobowo trzymać będzie mróz. Już w połowie tygodnia niż utworzony nad Atlantykiem sprowadzi do Europy Środkowej ciepłe powietrze z południowego zachodu, ale póki co jesteśmy w powietrzu chłodniejszym. Pierwszy dzień tygodnia przyniesie słabnące opady śniegu, drugi natomiast znacznie więcej słońca. Chłodna, zwłaszcza biorąc pod uwagę standardy tej zimy, będzie przede wszystkim noc z poniedziałku na wtorek.

Policja poszukiwała 28-letniego Pawła, mieszkańca Milczy. Mężczyzna wyszedł z domu w piątek (19 stycznia) i do tej pory nie powrócił.

REKLAMA

 

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj