KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Patronat Medialny

Nieprzerwanie od sierpnia 2008 roku publikujemy najnowsze i najważniejsze informacje z szeroko pojętego świata kultury, rozrywki, sztuki i sportu, a także z życia społecznego Krosna i regionu. Swoim charakterem obejmujemy również środowiska ludzi znanych i cenionych, ich sukcesy i osiągnięcia. Krośnieński Portal Informacyjny KrosnoCity.pl jest platformą informacyjną, której celem jest przede wszystkim promocja Miasta.

W okresie 5 - letniej historii Portal skupił już wokół siebie rzeszę czytelników, stanowiących potencjał pozwalający na szybką promocję ciekawych wydarzeń oraz partnerów chcących podejmować współpracę w różnym stopniu zaawansowania. Naszym celem, zaraz po rzetelnym przekazie informacji jest nieustanny, dynamiczny rozwój.

Proponujemy Państwu współpracę w ramach szeroko pojętego, bezpłatnego patronatu medialnego. Jeżeli jesteś organizatorem ciekawego wydarzenia, które może zainteresować czytelników naszego miasta - zgłoś się do naszej redakcji. Chętnie obejmiemy patronatem różnego rodzaju inicjatywy, wydarzenia kulturalne, rozrywkowe i sportowe.

Jak otrzymać patronat medialny nad wydarzeniem?
Na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. prześlij informację opisującą rodzaj wydarzenia, planowany termin i miejsce. Szczegóły współpracy i patronatu ustalamy indywidualnie z organizatorem.

Nasza oferta skierowana jest do:

- domów kultury, biur wystaw artystycznych i galerii, muzeów, kin i teatrów
- organizacji pozarządowych, stowarzyszeń i fundacji
- ośrodków i klubów sportowych
- szkół oraz uczelni wyższych
- osób i firm zajmujących się działalnością artystyczną
- mediów - internet, prasa, radio i telewizja

Umożliwiamy:

- umieszczenie artykułu, pełnej prezentacji wydarzenia (zdjęcia oraz nieograniczonego opisu + adresy www i logotyp organizatora) w określonym tematycznie dziale oraz na głównej stronie portalu
- możliwość dodatkowego umieszczania zawartości multimedialnych: zdjęć, grafik, plików dźwiękowych, filmów, prezentacji w artykule
- emisję nieodpłatnej reklamy w formie graficznej (baner, billboard) w kampanii reklamowej realizowanej na portalu KrosnoCity.pl w specjalnie przygotowanych miejscach
- umieszczenie informacji, plakatu na naszym profilowym fan page'u na portalu społecznościowym Facebook
- rozesłanie informacji o imprezie prenumeratorom newslettera w formie linku kierującego do treści wydarzenia na KrosnoCity.pl
- możliwość przeprowadzenia na łamach portalu lub na fan page konkursu z nagrodami ufundowanymi przez organizatora dla naszych czytelników, np. bilety, zaproszenia, itp.
- umieszczenie informacji i znaków firmowych sponsorów w materiale promocyjnym
- w ramach zapotrzebowania dostęp do informacji o wydarzeniu przez kanały RRS
- publikacja relacji lub foto-relacji z wydarzenia
- w charakterze głównego patronatu medialnego dodatkowo stworzenie osobnego serwisu poświęconego wyłącznie danemu wydarzeniu o adresie: www.nazwaimprezy.krosnocity.pl lub www.krosnocity.pl/nazwaimprezy

Jesteśmy również otwarci na inne pomysły i propozycje organizatorów.

W zamian oczekujemy od Państwa:

- umieszczenia logotypu portalu na wszelkich materiałach drukowanych promujących imprezę (np. plakaty, afisze, ulotki, katalogi, bilety, program, zaproszenia, informacje prasowe, spoty) i innych materiałach promujących wydarzenie oraz na oficjalnej stronie internetowej wydarzenia, jeśli taka istnieje
- prezentacji adresu www.KrosnoCity.pl w przypadku współpracy z radiem, prasą lub telewizją
- prezentacji adresu www.KrosnoCity.pl jako Patrona Medialnego podczas trwania wydarzenia
- zapewnienia możliwości ekspozycji materiałów reklamowych portalu w trakcie trwania imprezy i na jej obszarze (banery, rollup'y)
- przyznania minimum dwóch akredytacji prasowych na wydarzenie dla dziennikarzy, fotoreporterów
- w przypadku imprezy komercyjnej (wydarzenie biletowane) przekazania co najmniej dwóch biletów, zaproszeń do rozdysponowania w ramach konkursu na stronie portalu lub fan page na portalu społecznościowym Facebook
- dostarczenia kompletu materiałów promujących wydarzenie z logotypem KrosnoCity.pl na adres biura redakcji minimum 7 dni przed rozpoczęciem wydarzenia lub przesłania materiałów drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uwagi końcowe
Szczegóły współpracy są omawiane indywidualnie w zależności od charakteru imprezy lub grupy docelowej. Powyższe opcje przedstawiają jedynie niektóre z możliwości wzajemnej promocji oraz wymiany usług pomiędzy portalem KrosnoCity.pl, a organizatorem wydarzenia.

W zależności od specyfiki i rangi wydarzenia, ilości oraz jakości materiałów promujących imprezę, wzajemnie świadczone usługi regulowane będą odrębną umową.

KrosnoCity.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje i materiały przekazane do emisji przez organizatora wydarzenia objętego patronatem medialnym a Redakcja portalu KrosnoCity.pl zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania przygotowanych materiałów. Wyłączną odpowiedzialność za przekazane materiały ponosi organizator, który jest ich właścicielem.

Patronat oparty jest na zasadzie dobrowolności współpracy obu stron i nie pociąga za sobą żadnych zobowiązań prawnych. Redakcja rości sobie prawo do odrzucenia propozycji objęcia patronatu bez podania przyczyny.

We wszystkich innych przypadkach nieuregulowanych mocą powyższej oferty wykorzystanie naszego logo możliwe jest tylko za naszą pisemną zgodą.

Kontakt dotyczący patronatów medialnych:
Krośnieński Portal Informacyjny KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49, 38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76 lub 506 327 412
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?