KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Różnice w wysokości składek OC na ten sam samochód wynikają z ofert towarzystw ubezpieczeniowych. Warto pamiętać, że zakres usługi jest zawsze taki sam, ponieważ wyznacza go ustawa o ubezpieczeniach obowiązkowych. Stąd wniosek jest taki, że nie warto przepłacać za polisę. Można dużo zaoszczędzić na jak najtańszej ofercie. Jak zatem znaleźć najkorzystniejsze OC?

REKLAMA
Istnieje wiele firm walczących o uwagę w Internecie, ale tylko garstka może być naprawdę uznana za najbardziej interesujące. Co więc sprawia, że firma jest interesująca?

Kiedy ostatni raz byłeś u okulisty? Jeśli nosisz okulary lub kontakty, być może właśnie wtedy potrzebowałeś nowej recepty. A jeśli nie? Możesz nawet nie być w stanie sobie przypomnieć. Regularne badania wzroku mogą sprawić, że Twoje oczy będą funkcjonować jak najlepiej.

Budowa, rozbudowa czy remont zawsze wiążą się z powstawaniem dużej ilości różnego rodzaju odpadów budowlanych, które muszą być odpowiednio zagospodarowane. Wyrzucenie ich do pojemnika na śmieci komunalne czy wywiezienie do lasu, jest nielegalne i wiąże się z surowymi karami. Jak zatem prawidłowo segregować pobudowlane odpady oraz jak w legalny i bezpieczny sposób się ich pozbyć? Wszystko opisujemy w poniższym artykule.

Inwestycje w zabytkowe obiekty to dobry pomysł na pomnażanie kapitału, gdyż rocznie mogą one przynieść nawet 10 proc. zwrotu plus wzrost wartości nieruchomości w czasie. Dodatkową, choć już niematerialną, korzyścią z takiego lokowania pieniędzy, jest wzięcie udziału w ratowaniu zapomnianych zabytków, stanowiących część polskiego dziedzictwa kulturowego - przekonywali przedstawiciele Grupy Arche S.A. podczas webinarium PAP pt. "Inwestycje w zabytki, to naprawdę się opłaca".

Nie da się ukryć, że kocie oko to jeden z najbardziej ponadczasowych i modnych makijaży. I choć może wydawać się trudny do osiągnięcia, z odrobiną praktyki i odpowiednimi produktami, będziesz w stanie to osiągnąć. W tym wpisie omówimy wszystko, co musisz wiedzieć o tym, jak wykonać makijaż kociego oka, od użycia najlepszych produktów po instrukcje krok po kroku. Na koniec, staniesz się ekspertką w wykonywaniu tego klasycznego makijażu.

Ten ostatni weekend, wkrótce się rozstaniemy. Tymi słowami można zapowiedzieć najbliższą kolejkę na boiskach Ekstraklasy. W dzisiejszym tekście zajmiemy się analiza nadchodzących rywalizacji z udziałem Rakowa Częstochowa i Legii Warszawa. Jak zaprezentują się kandydaci do walki o tytuł?

Należący do Grupy Arche, zabytkowy Dwór Uphagena na Dolnym Mieście w Gdańsku wzbogacił się o kolejną nagrodę, tym razem przyznawaną przez Prezydent Gdańska.

Jej Królewska Wysokość Sułtana Mariam Amor Torres Mastura, księżniczka Królewskiego Królestwa Maharlika Darussalam (Filipiny) i honorowa księżna Melayu Jambi z Indonezji przyjechała do Polski na zaproszenie Liszewska-Bowen Foundation, a w jej oficjalnej wizycie znalazło się spotkanie z uchodźcami wojennymi przebywającymi w ośrodku uchodźczym w Siedlcach, prowadzonym przez Fundację Leny Grochowskiej.

Im lepsza automatyka do sterowania, tym wydajniejsza praca systemu grzewczego. Ta zasada dotyczy również instalacji, w których pracuje pompa ciepła. Dzięki sterownikom systemy grzewcze stają się prawie bezobsługowe, zapewniają komfort cieplny – i co również bardzo ważne - spore oszczędności.

Stereotypy na temat kobiet wciąż mocno zakorzenione są w naszym codziennym życiu, kulturze, a także w języku. Stosowanie feminatywów pomaga łagodzić nierówności, dlatego 7 listopada z okazji Światowego Dnia Feminizmu, marka Answear.LAB obok dopingowania i wspierania kobiet w walce o siebie, szerzy również wiedzę o tym, jak mówić, by nie dyskryminować.

Rok temu rozpoczęto proces wdrażania strategii PepsiCo Positive (pep+), czyli nowej, strategicznej transformacji wszystkich obszarów działalności PepsiCo w kierunku zrównoważonego rozwoju oraz kapitału ludzkiego. Dzisiaj PepsiCo Polska podsumowuje swoje osiągnięcia.

Santander Bank Polska po raz drugi z rzędu zwyciężył w rankingu "Bank Przyjazny Firmie". W tegorocznym rankingu bank doceniono za jakość obsługi, pozyskiwanie klienta, zdalne kanały kontaktu.

REKLAMA
© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?