Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Repertuar: kino Helios

12.12 (wtorek)

10:00 Pierwsza gwiazdka (rodzinna komedia animowana, produkcja: USA)
10:30 Mikołaj i Spółka (2D, dubbing, komedia rodzinna, produkcja: Francja)
10:45 Barbie: delfiny z magicznej wyspy (2D, dubbing, animowany, przygodowy, produkcja: Kanada)
12:00 Liga sprawiedliwości (2D, napisy, akcja, sci-fi, produkcja: USA)
12:30 Barbie: delfiny z magicznej wyspy (2D, dubbing, animowany, przygodowy, produkcja: Kanada)
12:45 Listy do M. 3 (komedia romantyczna, produkcja: Polska)
13:30 Coco (2D, dubbing, przygodowy, rodzinny, animowany, produkcja: USA)
14:30 Pierwsza gwiazdka (rodzinna komedia animowana, produkcja: USA)
15:15 Mikołaj i Spółka (2D, dubbing, komedia rodzinna, produkcja: Francja)
16:00 Coco (2D, dubbing, przygodowy, rodzinny, animowany, produkcja: USA)
17:00 Barbie: delfiny z magicznej wyspy (2D, dubbing, animowany, przygodowy, produkcja: Kanada)
17:30 Pierwsza gwiazdka (rodzinna komedia animowana, produkcja: USA)
18:00 Coco (2D, dubbing, przygodowy, rodzinny, animowany, produkcja: USA)
18:30 Zawsze jest czas na miłość (komedia obyczajowa, produkcja: Wielka Brytania)
19:00 Morderstwo w Orient Expressie (2D, napisy, kryminał, produkcja: USA, Malta)
19:30 Cicha noc (dramat, produkcja: Polska)
20:30 Najlepszy (biograficzny, dramat, sportowy, produkcja: Polska)
21:30 Morderstwo w Orient Expressie (2D, napisy, kryminał, produkcja: USA, Malta)
21:30 Listy do M. 3 (komedia romantyczna, produkcja: Polska)
21:45 Cicha noc (dramat, produkcja: Polska)


13.12 (środa)

10:00 Tarapaty (rodzinny, przygodowy, produkcja: Polska)
10:00 Listy do M. 3 (komedia romantyczna, produkcja: Polska)
10:30 Coco (2D, dubbing, przygodowy, rodzinny, animowany, produkcja: USA)
11:15 Pierwsza gwiazdka (rodzinna komedia animowana, produkcja: USA)
12:00 Mikołaj i Spółka (2D, dubbing, komedia rodzinna, produkcja: Francja)
12:30 Listy do M. 3 (komedia romantyczna, produkcja: Polska)
13:00 Coco (2D, dubbing, przygodowy, rodzinny, animowany, produkcja: USA)
13:15 Pierwsza gwiazdka (rodzinna komedia animowana, produkcja: USA)
13:30 Barbie: delfiny z magicznej wyspy (2D, dubbing, animowany, przygodowy, produkcja: Kanada)
14:30 Najlepszy (biograficzny, dramat, sportowy, produkcja: Polska)
15:00 Listy do M. 3 (komedia romantyczna, produkcja: Polska)
15:15 Pierwsza gwiazdka (rodzinna komedia animowana, produkcja: USA)
15:30 Coco (2D, dubbing, przygodowy, rodzinny, animowany, produkcja: USA)
17:00 Listy do M. 3 (komedia romantyczna, produkcja: Polska)
17:00 Barbie: delfiny z magicznej wyspy (2D, dubbing, animowany, przygodowy, produkcja: Kanada)
17:15 Pierwsza gwiazdka (rodzinna komedia animowana, produkcja: USA)
18:00 Maraton Gwiezdnych Wojen
19:00 Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (2D, dubbing, przygodowy, sci-fi, produkcja: USA)
19:30 Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (3D, napisy, przygodowy, sci-fi, produkcja: USA)
20:00 Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (2D, napisy, przygodowy, sci-fi, produkcja: USA)
22:15 Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (3D, napisy, przygodowy, sci-fi, produkcja: USA)


14.12 (czwartek)

10:30 Mikołaj i Spółka (2D, dubbing, komedia rodzinna, produkcja: Francja)
11:30 Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (3D, napisy, przygodowy, sci-fi, produkcja: USA)
11:30 Listy do M. 3 (komedia romantyczna, produkcja: Polska)
11:45 Barbie: delfiny z magicznej wyspy (2D, dubbing, animowany, przygodowy, produkcja: Kanada)
13:00 Coco (2D, dubbing, przygodowy, rodzinny, animowany, produkcja: USA)
13:30 Pierwsza gwiazdka (rodzinna komedia animowana, produkcja: USA)
14:00 Najlepszy (biograficzny, dramat, sportowy, produkcja: Polska)
14:30 Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (3D, napisy, przygodowy, sci-fi, produkcja: USA)
15:30 Coco (2D, dubbing, przygodowy, rodzinny, animowany, produkcja: USA)
15:45 Barbie: delfiny z magicznej wyspy (2D, dubbing, animowany, przygodowy, produkcja: Kanada)
16:30 Listy do M. 3 (komedia romantyczna, produkcja: Polska)
17:30 Pierwsza gwiazdka (rodzinna komedia animowana, produkcja: USA)
18:00 Królewicz Olch [Kultura Dostępna] (dramat, produkcja: Polska)
18:00 Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (3D, napisy, przygodowy, sci-fi, produkcja: USA)
19:00 Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (2D, dubbing, przygodowy, sci-fi, produkcja: USA)
19:30 Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (3D, dubbing, przygodowy, sci-fi, produkcja: USA)
20:15 Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (2D, napisy, przygodowy, sci-fi, produkcja: USA)
21:15 Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (3D, napisy, przygodowy, sci-fi, produkcja: USA)


15.12 (piątek)

9:00 Tarapaty (przygodowy, rodzinny, produkcja: Polska)
10:15 Coco (2D, dubbing, przygodowy, rodzinny, animowany, produkcja: USA)
11:30 Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (3D, napisy, przygodowy, sci-fi, produkcja: USA)
12:00 Listy do M. 3 (komedia romantyczna, produkcja: Polska)
13:00 Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (3D, dubbing, przygodowy, sci-fi, produkcja: USA)
13:45 Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (2D, napisy, przygodowy, sci-fi, produkcja: USA)
14:30 Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (2D, dubbing, przygodowy, sci-fi, produkcja: USA)
14:45 Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (3D, napisy, przygodowy, sci-fi, produkcja: USA)
16:15 Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (2D, dubbing, przygodowy, sci-fi, produkcja: USA)
16:30 Listy do M. 3 (komedia romantyczna, produkcja: Polska)
16:30 Paddington 2 (2D, dubbing, rodzinny, przygodowy, produkcja: Francja, Wielka Brytania)
17:00 Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (2D, napisy, przygodowy, sci-fi, produkcja: USA)
18:00 Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (3D, napisy, przygodowy, sci-fi, produkcja: USA)
19:00 Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (2D, dubbing, przygodowy, sci-fi, produkcja: USA)
19:30 Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (3D, dubbing, przygodowy, sci-fi, produkcja: USA)
20:15 Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (2D, napisy, przygodowy, sci-fi, produkcja: USA)
21:15 Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (3D, napisy, przygodowy, sci-fi, produkcja: USA)
22:15 Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (2D, napisy, przygodowy, sci-fi, produkcja: USA)


16.12 (sobota)

10:00 Pierwsza gwiazdka (rodzinna komedia animowana, produkcja: USA)
10:15 Coco (2D, dubbing, przygodowy, rodzinny, animowany, produkcja: USA)
10:30 Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (2D, dubbing, przygodowy, sci-fi, produkcja: USA)
12:00 Listy do M. 3 (komedia romantyczna, produkcja: Polska)
11:30 Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (3D, napisy, przygodowy, sci-fi, produkcja: USA)
13:00 Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (3D, dubbing, przygodowy, sci-fi, produkcja: USA)
13:45 Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (2D, napisy, przygodowy, sci-fi, produkcja: USA)
14:30 Pierwsza gwiazdka (rodzinna komedia animowana, produkcja: USA)
14:45 Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (3D, napisy, przygodowy, sci-fi, produkcja: USA)
16:15 Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (2D, dubbing, przygodowy, sci-fi, produkcja: USA)
16:30 Paddington 2 (2D, dubbing, rodzinny, przygodowy, produkcja: Francja, Wielka Brytania)
17:00 Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (2D, napisy, przygodowy, sci-fi, produkcja: USA)
18:00 Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (3D, napisy, przygodowy, sci-fi, produkcja: USA)
19:00 Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (2D, dubbing, przygodowy, sci-fi, produkcja: USA)
19:30 Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (3D, dubbing, przygodowy, sci-fi, produkcja: USA)
20:15 Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (2D, napisy, przygodowy, sci-fi, produkcja: USA)
21:15 Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (3D, napisy, przygodowy, sci-fi, produkcja: USA)
22:15 Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (2D, napisy, przygodowy, sci-fi, produkcja: USA)

17.12 (niedziela)

10:00 Pierwsza gwiazdka (rodzinna komedia animowana, produkcja: USA)
10:15 Coco (2D, dubbing, przygodowy, rodzinny, animowany, produkcja: USA)
10:30 Tęczowa Rubinka cz.2 [FILMOWE PORANKI]
11:30 Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (3D, napisy, przygodowy, sci-fi, produkcja: USA)
12:00 Paddington 2 (2D, dubbing, rodzinny, przygodowy, produkcja: Francja, Wielka Brytania)
13:00 Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (3D, dubbing, przygodowy, sci-fi, produkcja: USA)
13:45 Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (2D, napisy, przygodowy, sci-fi, produkcja: USA)
14:30 Pierwsza gwiazdka (rodzinna komedia animowana, produkcja: USA)
14:45 Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (3D, napisy, przygodowy, sci-fi, produkcja: USA)
16:15 Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (2D, dubbing, przygodowy, sci-fi, produkcja: USA)
16:30 Listy do M. 3 (komedia romantyczna, produkcja: Polska)
17:00 Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (2D, napisy, przygodowy, sci-fi, produkcja: USA)
18:00 Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (3D, napisy, przygodowy, sci-fi, produkcja: USA)
19:00 Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (2D, dubbing, przygodowy, sci-fi, produkcja: USA)
19:30 Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (3D, dubbing, przygodowy, sci-fi, produkcja: USA)
20:15 Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (2D, napisy, przygodowy, sci-fi, produkcja: USA)
21:15 Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (3D, napisy, przygodowy, sci-fi, produkcja: USA)
22:15 Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (2D, napisy, przygodowy, sci-fi, produkcja: USA)


18.12 (poniedziałek)

10:00 Pierwsza gwiazdka (rodzinna komedia animowana, produkcja: USA)
10:15 Coco (2D, dubbing, przygodowy, rodzinny, animowany, produkcja: USA)
10:30 Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (2D, dubbing, przygodowy, sci-fi, produkcja: USA)
11:30 Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (3D, napisy, przygodowy, sci-fi, produkcja: USA)
12:00 Listy do M. 3 (komedia romantyczna, produkcja: Polska)
13:00 Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (3D, dubbing, przygodowy, sci-fi, produkcja: USA)
13:45 Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (2D, napisy, przygodowy, sci-fi, produkcja: USA)
14:30 Pierwsza gwiazdka (rodzinna komedia animowana, produkcja: USA)
14:45 Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (3D, napisy, przygodowy, sci-fi, produkcja: USA)
16:15 Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (2D, dubbing, przygodowy, sci-fi, produkcja: USA)
16:30 Listy do M. 3 (komedia romantyczna, produkcja: Polska)
17:00 Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (2D, napisy, przygodowy, sci-fi, produkcja: USA)
18:00 Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (3D, napisy, przygodowy, sci-fi, produkcja: USA)
19:00 Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (2D, dubbing, przygodowy, sci-fi, produkcja: USA)
19:30 Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (3D, dubbing, przygodowy, sci-fi, produkcja: USA)
20:15 Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (2D, napisy, przygodowy, sci-fi, produkcja: USA)
21:15 Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (3D, napisy, przygodowy, sci-fi, produkcja: USA)
22:15 Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (2D, napisy, przygodowy, sci-fi, produkcja: USA)


19.12 (wtorek)

9:00 Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (2D, dubbing, przygodowy, sci-fi, produkcja: USA)
9:30 Pierwsza gwiazdka (rodzinna komedia animowana, produkcja: USA)
10:00 Listy do M. 3 (komedia romantyczna, produkcja: Polska)
11:30 Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (3D, napisy, przygodowy, sci-fi, produkcja: USA)
11:30 Listy do M. 3 (komedia romantyczna, produkcja: Polska)
13:00 Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (3D, dubbing, przygodowy, sci-fi, produkcja: USA)
13:45 Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (2D, napisy, przygodowy, sci-fi, produkcja: USA)
14:30 Pierwsza gwiazdka (rodzinna komedia animowana, produkcja: USA)
14:45 Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (3D, napisy, przygodowy, sci-fi, produkcja: USA)
16:15 Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (2D, dubbing, przygodowy, sci-fi, produkcja: USA)
17:00 Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (2D, napisy, przygodowy, sci-fi, produkcja: USA)
18:00 Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (3D, napisy, przygodowy, sci-fi, produkcja: USA)
19:00 Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (2D, dubbing, przygodowy, sci-fi, produkcja: USA)
19:30 Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (3D, dubbing, przygodowy, sci-fi, produkcja: USA)
20:15 Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (2D, napisy, przygodowy, sci-fi, produkcja: USA)
21:15 Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (3D, napisy, przygodowy, sci-fi, produkcja: USA)
22:15 Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (2D, napisy, przygodowy, sci-fi, produkcja: USA)


20.12 (środa)

9:15 Pierwsza gwiazdka (rodzinna komedia animowana, produkcja: USA)
10:15 Coco (2D, dubbing, przygodowy, rodzinny, animowany, produkcja: USA)
10:00 Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (3D, napisy, przygodowy, sci-fi, produkcja: USA)
10:30 Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (2D, dubbing, przygodowy, sci-fi, produkcja: USA)
11:30 Coco (2D, dubbing, przygodowy, rodzinny, animowany, produkcja: USA)
11:30 Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (3D, napisy, przygodowy, sci-fi, produkcja: USA)
13:00 Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (3D, dubbing, przygodowy, sci-fi, produkcja: USA)
13:45 Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (2D, napisy, przygodowy, sci-fi, produkcja: USA)
14:30 Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (2D, dubbing, przygodowy, sci-fi, produkcja: USA)
14:45 Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (3D, napisy, przygodowy, sci-fi, produkcja: USA)
16:15 Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (2D, dubbing, przygodowy, sci-fi, produkcja: USA)
16:30 Listy do M. 3 (komedia romantyczna, produkcja: Polska)
17:00 Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (2D, napisy, przygodowy, sci-fi, produkcja: USA)
18:00 Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (3D, napisy, przygodowy, sci-fi, produkcja: USA)
19:00 Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (2D, dubbing, przygodowy, sci-fi, produkcja: USA)
19:30 Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (3D, dubbing, przygodowy, sci-fi, produkcja: USA)
20:15 Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (2D, napisy, przygodowy, sci-fi, produkcja: USA)
21:15 Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (3D, napisy, przygodowy, sci-fi, produkcja: USA)
22:15 Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (2D, napisy, przygodowy, sci-fi, produkcja: USA)


21.12 (czwartek)

10:00 Pierwsza gwiazdka (rodzinna komedia animowana, produkcja: USA)
10:30 Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (2D, dubbing, przygodowy, sci-fi, produkcja: USA)
11:30 Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (3D, napisy, przygodowy, sci-fi, produkcja: USA)
12:00 Listy do M. 3 (komedia romantyczna, produkcja: Polska)
13:00 Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (3D, dubbing, przygodowy, sci-fi, produkcja: USA)
13:45 Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (2D, napisy, przygodowy, sci-fi, produkcja: USA)
14:30 Pierwsza gwiazdka (rodzinna komedia animowana, produkcja: USA)
14:45 Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (3D, napisy, przygodowy, sci-fi, produkcja: USA)
16:15 Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (2D, dubbing, przygodowy, sci-fi, produkcja: USA)
16:30 Coco (2D, dubbing, przygodowy, rodzinny, animowany, produkcja: USA)
16:30 Listy do M. 3 (komedia romantyczna, produkcja: Polska)
18:00 PolandJa [KULTURA DOSTĘPNA] (komedia obyczajowa, produkcja: Polska)
18:00 Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (3D, napisy, przygodowy, sci-fi, produkcja: USA)
19:00 Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (2D, dubbing, przygodowy, sci-fi, produkcja: USA)
19:30 Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (3D, dubbing, przygodowy, sci-fi, produkcja: USA)
20:15 Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (2D, napisy, przygodowy, sci-fi, produkcja: USA)
21:15 Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (3D, napisy, przygodowy, sci-fi, produkcja: USA)
22:15 Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (2D, napisy, przygodowy, sci-fi, produkcja: USA)


22.12 (piątek)

BRAK REPERTUARU


23.12 (sobota)

BRAK REPERTUARU


24.12 (niedziela)

BRAK REPERTUARU


25.12 (poniedziałek)

BRAK REPERTUARU


26.12 (wtorek)

BRAK REPERTUARU


27.12 (środa)

BRAK REPERTUARU


28.12 (czwartek)

BRAK REPERTUARU


29.12 (piątek)

BRAK REPERTUARU


30.12 (sobota)

BRAK REPERTUARU


31.12 (niedziela)

BRAK REPERTUARU


REKLAMA


Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj