KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Inne

Tegoroczne wakacje będą w Rymanowie pełne sportowych atrakcji! W terminie 11-13 lipca odbędą się "I Międzynarodowe Warsztaty Trenerskie" młodzieżowej piłki nożnej.

Od 28 maja przy Hali Sportowo-Widowiskowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krośnie działalność wznowiła miejska siłownia.

Dużym sukcesem zakończył się udział Husarii Krosno w ogólnopolskim Zlocie Orlików w Siedlcach. Natalia Pelczar (pistolet młodziczek) oraz Julia Gosztyła (karabin młodziczek) awansowały do finału zawodów.

Rymanów-Zdrój ponownie jest miejscem przygotowań szachowych. Arcymistrz Jan-Krzysztof Duda zajmuje 22. miejsce w światowym rankingu najlepszych szachistów. Odwiedziliśmy go podczas przygotowań w "Świerkowym Zdroju Medical SPA" w Rymanowie-Zdroju.

Znakomicie zaprezentowały się biathlonistki Iwonickiego Klubu Narciarskiego "Górnik" w rozegranych w Dusznikach-Zdroju (25-28.02.2021) Mistrzostwach Polski młodzików i młodzików młodszych.

Zawodniczka Prządki Ski Korczyna Izabela Marcisz zdobyła złoty medal podczas Mistrzostw Świata U-23 w Vuokatti!

Biathloniści IKN Górnik Iwonicz-Zdrój zainaugurowali nowy sezon w Pucharze Polski - "Celuj w Igrzyska". W zawodach, które odbyły się w Dusznikach-Zdroju od 8 do 10 stycznia 2021 rozegrano biegi sprinterskie i masowe.

Studentka krośnieńskiej uczelni wywalczyła wicemistrzostwo Polski oraz srebrny medal w zawodach amatorskiego MMA w Sochaczewie.

Już za trzy tygodnie odbędzie się druga edycja biegu górskiego Łemkowyna Winter Trail. Czy i w tym roku zima dopisze, a z trasy będzie można podziwiać Tatry?

16 listopada 2019 roku w Makowie Mazowieckim rozegrane zostały Mistrzostwa Polski Karate Kyokushin Młodzieżowców i Juniorów pod patronatem Polskiego Związku Karate. Były one okazją do startu dla utytułowanej krośnianki - Dominiki Kieraś, reprezentantki Krośnieńskiego Klubu Sportowego BUDO.

W ubiegły weekend rozegrano strzeleckie Mistrzostwa Polski klubów należących do Ligi Obrony Kraju. Z dobrej strony pokazali się strzelcy krośnieńskiej
Husarii, którzy zdobyli siedem medali i zajęli czwartą lokatę w klasyfikacji klubowej.

W ubiegły weekend nasi strzelcy startowali w międzynarodowych zawodach strzeleckich w Białymstoku. Poniżej krótka notka informacyjna:

W ubiegły weekend w Tarnowie odbyły się międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w strzelectwie sportowym. Krośnieńska "Husaria" zajęła czwartą pozycję w klasyfikacji klubów, a Jakub Antosz zdobył dwa medale: złoty i brązowy.