KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

I Międzynarodowe Warsztaty Trenerskie w Rymanowie

Tegoroczne wakacje będą w Rymanowie pełne sportowych atrakcji! W terminie 11-13 lipca odbędą się "I Międzynarodowe Warsztaty Trenerskie" młodzieżowej piłki nożnej.

REKLAMA


Warsztaty rozpoczną się w poniedziałek 11 lipca, a zakończą wręczeniem certyfikatów trenerskich 13 lipca. To wydarzenie o randze międzynarodowej, ponieważ  prelegentami będą trenerzy pracujący na co dzień w Niemczech, Anglii i Hiszpanii. Wśród nich są między innymi: Mateusz Kurt - trener przygotowania motorycznego Akademii Bayer Leverkusen, Jakub Bokiej skaut Manchesteru City, Aleksander Kowalczyk - trener Sestao River B pracujący w Hiszpanii.

Uczestnik wielu stażów trenerskich m.in. : Athletic Bilbao, Sevilla FC, Osasuną Pampeluna czy Granada CF, Rafał Ulatowski – szef szkolenia Akademii Lecha Poznań, Łukasz Surma – były profesjonalny piłkarz z największą liczbą występów w historii polskiej Ekstraklasy, obecnie trener Stali Stalowa Wola, Marcin Włodarski Trener reprezentacji Polski U16, Jacek Paszulewicz dyrektor sportowy Jaguara Gdańsk.

Zaproszeni trenerzy podzielą się swoją wiedzą z 40 trenerami z Podkarpacia. Gośćmi specjalnymi wydarzenia będą legendy polskiej piłki nożnej: Grzegorz Lato i Jan Domarski oraz asystent trenera reprezentacji Polski Mirosław Kalita. Warsztaty zawierają wiele godzin teorii i praktyki trenerskiej. Program jest naładowany niezwykle dużą ilością merytoryki z obszaru techniki, taktyki, przygotowania motorycznego oraz mentalu.

Finałową częścią uwieńczającą całe to wspaniałe wydarzenie będzie Turniej "Jaś Wędrowniczek CUP 2022", który odbędzie się 17 lipca w niedziele. Turniej, w którym wystąpią Akademie młodzieżowe z całego Podkarpacia. Wezmą w nim udział zawodnicy urodzeni w roku 2011 oraz młodsi. Szykuję się turniej pełen sportowej rywalizacji.

Do zdobycia wiele nagród. Puchary dla najlepszych zespołów, ale również wyróżnienia indywidualne: król strzelców, najlepszy bramkarz oraz nagroda Fair Play. Dla Fundacji Jaś Wędrowniczek, każdy jest zwycięzcą. W trakcie trwania turnieju odbędzie się również rodzinny piknik, na którym fundacja przygotowała wiele atrakcji dla wszystkich dzieci. Strefa animacji w tym gry i zabawy, konkursy z nagrodami, strefa chillout oraz wspólne grillowanie z Jasiem Wędrowniczkiem.

Nie może Cię z nami zabraknąć. DO WHAT YOU LOVE, my zajmiemy się resztą. Szczegóły na temat wydarzenia można znaleźć na Facebooku "Fundacja Jaś Wędrowniczek"! Czekamy na Ciebie!

  • autor: Mateusz Głód

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?