Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Wiedza

Do Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Internecie Net Masters Cup swój udział zgłosiło 198 drużyn z województwa podkarpackiego. Do II etapu eliminacji przeszło 28, w tym drużyna z Dębicy, która rozwiązała eliminacyjny test najszybciej w Polsce. Walka toczy się o pakiet pełnej opieki na studiach, w tym stypendium finansowe. Organizatorami konkursu są Netia, Grupa Allegro oraz Cisco.

REKLAMANajnowsze platformy e-learningowe rezygnują ze standardowej formy prezentowania wiedzy w Internecie na rzecz budowania społeczności, która dzieli się swoją wiedzą. Powstała niedawno CyfrowaSzkoła.pl jest serwisem realizującym ideę social learning, dzięki której niemal każdy może zostać nauczycielem i zarabiać na edukowaniu innych osób. Jak to działa i czym różni się od rządowego programu o tej samej nazwie?

Setki godzin lekcyjnych, tysiące pojęć, dziesiątki tysięcy słówek do nauki oraz trudność z zapamiętywaniem i rozumieniem przerabianego materiału, to codzienne problemy nie tylko polskich uczniów, ale również dorosłych, którzy edukują się, by poprawić swoją pozycję na rynku pracy. Czy problemy z przyswajaniem wiedzy to efekt niskiej inteligencji Polaków? Nie. Problemem jest najczęściej zła metoda nauki – wynika z analizy ESKK.

REKLAMA

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj