KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Wiedza

Każdy z nas zastanawiał się czasem jak bardzo inteligentny jest, jakie jest jego IQ. I wielu z nas korciło, aby to w jakiś szybki sposób sprawdzić, nawet nie wychodząc ze swojego domu. Oczywiście, że jest taka możliwość - trzeba jednak trafić na zaufane, dobre strony, na których test na wysokość IQ faktycznie jest dostosowany do odbiorców w taki sposób, aby mógł dokładnie zweryfikować ich inteligencję. W innym przypadku - to kolejne internetowe oszustwo. Gdzie więc szukać takich testów?

REKLAMA
Znajomość języka angielskiego to podstawa, by znaleźć dobrą pracę. Język przydaje się również w czasie podróży zagranicznych, gdyż ułatwia komunikację z mieszkańcami innych krajów. Sprawdź, dlaczego warto wykorzystać fiszki z angielskiego do nauki mówienia, pisania i czytania w obcej mowie.

Wielu przedsiębiorców na co dzień zmaga się z pytaniem "jaki wózek widłowy wybrać?" W poniższym artykule zaprezentujemy główne różnice pomiędzy wózkami unoszącymi a tradycyjnymi widlakami. Mamy nadzieję, że będzie stanowiło to źródło inspiracji do poszukiwań idealnego rozwiązania do każdego przedsiębiorstwa i firmy.

Podejrzenie pracy tytułowych łożysk jest niemal niemożliwe. W jaki sposób zatem rozpoznać zbliżającą się usterkę?

Prawidłowa obróbka metali wymaga zastosowania różnych maszyn. Na pewno niezastąpione okażą się śrutownice czy piaskarki, które obecnie mają szerokie zastosowanie w przemyśle, warto więc zwrócić na nie szczególną uwagę, zwłaszcza że dzięki nim można obrabiać niemalże każdy rodzaj materiału, nie tylko metal.

Do Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Internecie Net Masters Cup swój udział zgłosiło 198 drużyn z województwa podkarpackiego. Do II etapu eliminacji przeszło 28, w tym drużyna z Dębicy, która rozwiązała eliminacyjny test najszybciej w Polsce. Walka toczy się o pakiet pełnej opieki na studiach, w tym stypendium finansowe. Organizatorami konkursu są Netia, Grupa Allegro oraz Cisco.

Najnowsze platformy e-learningowe rezygnują ze standardowej formy prezentowania wiedzy w Internecie na rzecz budowania społeczności, która dzieli się swoją wiedzą. Powstała niedawno CyfrowaSzkoła.pl jest serwisem realizującym ideę social learning, dzięki której niemal każdy może zostać nauczycielem i zarabiać na edukowaniu innych osób. Jak to działa i czym różni się od rządowego programu o tej samej nazwie?

Setki godzin lekcyjnych, tysiące pojęć, dziesiątki tysięcy słówek do nauki oraz trudność z zapamiętywaniem i rozumieniem przerabianego materiału, to codzienne problemy nie tylko polskich uczniów, ale również dorosłych, którzy edukują się, by poprawić swoją pozycję na rynku pracy. Czy problemy z przyswajaniem wiedzy to efekt niskiej inteligencji Polaków? Nie. Problemem jest najczęściej zła metoda nauki – wynika z analizy ESKK.

REKLAMA
© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?