KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Gry

Szkoła, praca, inne obowiązki. Człowiek XXI wieku jest osobą wyjątkowo zabieganą. Jednak, gdy już znajdziesz chwilę wolnego czasu, z całą pewnością chciałbyś ją dobrze wykorzystać. Do Twojej dyspozycji jest wiele rozwiązań, a jednym z nich jest skorzystanie z przeróżnych gier. Dziś można wymienić dwa rodzaje gier - gry komputerowe oraz gry "na żywo", czyli gry karciane czy planszowe.

REKLAMA
Żyjemy w czasach, w których postęp wydaje się tak szybki, że właściwie z dnia na dzień dowiadujemy się o jakichś nowinkach technologicznych czy naukowych. Z resztą wystarczy choćby spojrzeć na naszą codzienność - jeszcze dwadzieścia, trzydzieści lat temu żyliśmy w zupełnie innej rzeczywistości. Bez smartfonów, czy dostępu do Internetu rytm i kształt dnia nie były takie same jak dziś.

Jest to gra, która obecnie cieszy się popularnością i jest wszech dostępna. Gra toczy się zazwyczaj na stole pokrytym zielonym suknem, a pomiędzy sobą rywalizuje dwóch graczy. Rozgrywka polega na wbijaniu bili do tzw. łuz (czyli sześciu kieszeni w stole). Na początek białą bilą rozbijamy kolorowe, gracz wybiera te, które wpadną czyli całe lub połówki. Pierwszy gracz już do końca turnieju to właśnie je ma za zadanie wbijać. Do drugiego należą natomiast przeciwne. Rozgrywka toczy się na przemian, w przypadku błędu gracza oddaje on ruch przeciwnikowi.

Ameryka szaleje! Ponad 1 miliard złotych do wygrania w jednej z największych loterii na Świecie - Amerykańskim PowerBall. Dokładnie 266 milionów dolarów co w przeliczeniu na złotówki daje około 1 miliarda 56 milionów. Suma niewyobrażalna!

FIM Speedway Grand Prix 15 to najnowszy i najbardziej realistyczny symulator żużla, stworzony na licencji BSI Speedway Limited, który będzie miał swoją światową premierę w dniu 1 grudnia 2015 roku.

Speedway to jeden z najbardziej ekscytujących sportów motorowych, z ogromną ilością kibiców na całym świecie. To sport, w którym zawodnicy biorą udział w wyścigach na absolutnie unikatowych motocyklach 500cc - o potężnej mocy i bez hamulców. Najnowsza gra koncentruje się na najbardziej prestiżowych i najważniejszych indywidualnych rozgrywkach żużlowych - cyklu Grand Prix, wyłaniającym Indywidualnego Mistrza Świata.

Znamy datę premiery FIM Speedway Grand Prix 15. Nowy, licencjonowany symulator żużla, przenoszący prawdziwy sport do gry wideo, będzie miał premierę 1 grudnia 2015 roku.

W kwestii gier przeglądarkowych bez wątpienia od wielu prym wiedzie Flash, ale od pewnego czasu zaczyna on coraz bardziej ustępować miejsca HTML5. Czy HTML5 to przyszłość? Zadaje to pytanie wielu ekspertów.

Reprezentujący Niemcy Philipp Hartmann okazał się najlepszy w  Rozvadowie określanym jako "czeskie Las Vegas", gdzie sięgnął po koronę w turnieju 2014 PokerStars King's Cup.

REKLAMA
© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?