Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze, było przyczyną dachowania osobowego Seata. Policjanci wybili szybę, żeby wydostać kierującego. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Kierująca Toyotą straciła panowanie nad pojazdem i zderzyła się z nadjeżdżającym z naprzeciwka Fordem. Kierujący byli trzeźwi. Jedna osoba z obrażeniami trafiła do szpitala.

REKLAMA
BRZOZÓW: Trzy miesiące spędzi w areszcie 41-latek, który podczas awantury zaatakował nożem swojego współbiesiadnika. Pokrzywdzony został ranny w klatkę piersiową. Sprawca usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa. Grozi mu kara do 25 lat pozbawienia wolności lub dożywocie.

W wyniku zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką, ranna została jedna osoba. Droga wojewódzka nr 992 była zablokowana.

Nietrzeźwy 36-latek został zatrzymany po tym, jak wszczął awanturę i nie chciał wyjść z mieszkania zgłaszającej. Podczas legitymowania przez funkcjonariuszy, mężczyzna podawał nieprawdziwe dane osobowe. Jak się okazało - był poszukiwany przez sąd do odbycia kary. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a następnie do zakładu karnego.

Jabłonica Polska: Blisko 3 promile alkoholu w organizmie miał 60-letni kierowca Opla, który został zatrzymany w Jabłonicy Polskiej przez policjanta z sanockiej komendy. Mężczyzna jechał całą szerokością drogi stwarzając zagrożenie dla innych uczestników ruchu. Funkcjonariusz w czasie wolnym od służby, widząc zachowanie kierowcy osobówki, pojechał za nim i udaremnił mu dalszą jazdę.

Trwają czynności wyjaśniające okoliczności tragicznego wypadku w którym zginął rowerzysta. Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w Jaśle na ulicy Bieszczadzkiej (DK28).

W niedzielę, 24 stycznia na drogach Podkarpacia doszło do dwóch tragicznych wypadków z udziałem pieszych. W Dębicy śmierć poniosła 72-letnia kobieta, a w Mielcu zginął 64-letni mężczyzna.

REGION: 20-letka prawdopodobnie straciła panowanie nad kierowanym przez siebie Daewoo Matiz, który w następstwie spadł z mostu do rzeki. Szybka reakcja świadka uratowała dziewczynę przed utonięciem.

Policja pod nadzorem prokuratora wyjaśnia okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło 11 stycznia w Czelatycach w powiecie jarosławskim. W zdarzeniu śmierć poniósł 70-letni pieszy.

REKLAMA
Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj