KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

ZAGÓRZ: 46-latek włamał się do lokalu gastronomicznego, gdzie pił skradziony alkohol. Następnie zasnął. Na miejscu interweniowała Policja. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. Grozi mu teraz kara do 10 lat więzienia.

JAROSŁAW: Policjanci interweniowali wobec 16-latka, ponieważ w niewłaściwy sposób miał założoną maseczkę. Nastolatek zachowywał się bardzo nerwowo. Okazało się, że miał przy sobie marihuanę. Dalsze czynności w tej sprawie doprowadziły do zatrzymania 17-latka, który udzielił narkotyki chłopcu. Przy nim odnaleziono metamfetaminę. Nastolatkowie staną przed sądem.

REKLAMA
SANOK: U 16-latki badanie wykazało ponad pół promila alkoholu w organizmie. Pasażerem i użytkownikiem pojazdu był trzeźwy 19-latek. Teraz sprawą nastolatki zajmie się sąd rodzinny. Mężczyzna odpowie za dopuszczenie na drodze publicznej do prowadzenia pojazdu osobę niemającą wymaganych uprawnień.

41-letnia kobieta śmiertelnie raniła dwójkę swoich dzieci, po czym sama odebrała sobie życie. Do tragedii doszło w czasie, gdy kurator sądowy miał przeprowadzić czynności przekazania dzieci w wieku 4 i 6 lat pod opiekę ojca.

Mieszkaniec Lubli poinformował lokalną Policję o odnalezieniu na swoim polu uprawnym niewybuchu pochodzącego z okresu II wojny światowej. Funkcjonariusze zabezpieczali niebezpieczne znalezisko do czasu przyjazdu saperów.

42-letni mieszkaniec powiatu jasielskiego wpadł w ręce Policji. Jest podejrzany o uprawę konopi indyjskich i posiadanie suszu marihuany. Mężczyzna będzie również odpowiadał za kierowanie pojazdem pod wpływem środków odurzających. 42-latek decyzją sądu najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie.

Volkswagen wypadł z drogi i uderzył w drzewo. 20-latni kierowca z obrażeniami został przetransportowany śmigłowcem do szpitala. Do zdarzenia doszło w Lutczy.

Kierujący ciągnikiem z nieustalonych przyczyn zjechał z drogi, przebił bariery i stoczył się do rzeki. Pojazd przewrócił się przygniatając kierowcę. Mężczyzna zginął na miejscu.

Policja zatrzymała 68-latka, który w swoim domu prowadził nielegalną uprawę marihuany. Podczas prowadzonych czynności zabezpieczono łącznie 160 gramów suszu oraz 44 krzewy konopi indyjskich. Mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Niecodzienna przesyłka trafiła tarnobrzeskiej Policji. Napisaną odręcznie wiadomość z przeprosinami przesłał 38–latek z powiatu sandomierskiego. Mężczyzna wyraził skruchę za niewłaściwe zachowanie wobec policjanta, którego podczas interwencji znieważył wulgarnymi słowami. Mężczyzna tłumaczy, że w chwili kiedy wytrzeźwiał zreflektował się, jakie popełnił czyny i za nie przeprasza.

REKLAMA
© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?