Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Muzyka i Film

"Nieiskotne" jest pierwszym singlem z nadchodzącej płyty Typa pt. "Ała.", dziesiątej w dorobku artysty.

REKLAMA
Paula & Karol prezentują teledysk do singla "Our Town" promującego nowy, a czwarty w ich dorobku album o tym samym tytule.

Masz swój zespół? Tworzysz muzykę? Kochasz śpiewać? Zgłoś się do 2. edycji Pick Up The Sound i wygraj występ podczas SnowShow Music Fest 2017 oraz sesję zdjęciową w Alpach Francuskich! Zgłoszenia przyjmowane są do 10 stycznia 2016.  

W zalewie muzycznych i aktorskich biografii, wirtualnego ekshibicjonizmu i propagandy telewizyjnych sukcesów, w zrujnowanym kraju i zielonej wyspie szczęśliwości, na przekrój radiowym playlistom i muzycznym przyzwyczajeniom najwierniejszych fanów - pojawia się solowa płyta Piotra Roguckiego. Płyta niemożliwa i utopijna, płyta - wyzwanie.

Muzyczna wyobraźnia, dystans i zabawa z możliwościami języka - tak w krótkich słowach można opisać płytę "Mężczyzna prawie idealny" "kryptoduetu" Agnieszka Chrzanowska - Artur Gotz. Premiera miała miejsce w Walentynki 2015.

"Są dwa światy i na jest dwoje" brzmią słowa dobrze znanej każdemu piosenki. Dla Artura Gotza takimi dwoma światami jest przestrzeń teatralna i estrada, na której aktor zmienia się w charyzmatycznego wokalistę.

Rejestracja i wydanie albumu, udział w warsztatach rozwoju i inspiracji, zaproszenie na występ na Festiwalu Folkowisko - to jedne z wielu nagród czekających na młodych muzyków w konkursie Nowe Źródła 2015. Organizatorzy czekają na zgłoszenia do końca marca.

REKLAMA
Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj