KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Sadowsky i Kapela Ciupaga prezentują singiel "Bo bez Ciebie". Zapowiada się HIT!

Sadowsky i Kapela Ciupaga prezentują singiel "Bo bez Ciebie". Zapowiada się HIT! Fot. materiały prasowe

"Bo bez Ciebie" to najnowsza muzyczna propozycja od grupy Sadowsky Music Group. Tym razem Sadowsky zaprosił do współpracy fantastycznych muzyków z Kapeli Ciupaga z wokalistą Piotrkiem Krzywdzińskim na czele.

REKLAMA


- Od samego początku czuliśmy, że nasza współpraca może spodobać się szerszej publiczności. Połączenie dwóch różnych światów pop/rockowego z muzyką góralską dało niezwykle energetyczny kawałek, który porywa do tańca już od pierwszych taktów, a melodyjny refren chce się od razu śpiewać - mówi Robert Sadowski.

Przygotujcie się na 3 minuty świetnej zabawy, zapowiada się naprawdę HIT!

Utwór "Bo bez Ciebie" powstał w oparciu o osobiste przeżycia kompozytora: - Mając obok siebie najważniejszą osobę, wiem, że niczego mi więcej nie potrzeba i nie boję się patrzeć z uśmiechem w przyszłość. Niezależnie od wszystkiego jeśli masz wsparcie drugiej, bliskiej Ci osoby nigdy nie jest za późno, aby zacząć w życiu jakiś etap od początku, zupełnie na nowo - opowiada Robert Sadowski.
Teledysk został nakręcony w zimowym klimacie południowej polski i pięknej góralskiej scenerii.

Kto tworzy ten znakomity duet?

Robert Sadowski (Sadowsky) - klawiszowiec, kompozytor, aranżer, autor tekstów, producent muzyczny. Sadowsky zaprasza do swojego muzycznego świata wspaniałych artystów realizując z nimi zawsze wyjątkowe projekty muzyczne. Producent Stanisława Soyki "Soyka Solo Recital", współautor takich utworów jak "Pytam, czy zatańczysz" Doniu feat. Sadowsky, "Ocaleni" Mezo, Doniu, Tomek Lubert, "Magia świąt, to Ty" Marta Cugier, Agnieszka Sadowska, Grzegorz Stróżniak. Twórca Sadowsky Music Group - wytwórni muzycznej jak również kilku innych marek muzycznych w Polsce.


Fot. materiały prasowe

Kapela Ciupaga to grupa przyjaciół, których połączyła miłość do muzyki góralskiej. Świetni muzycy na czele których stoi energetyczny wokalista Piotr Krzywdziński. Zespół ma na swoim koncie 3 płyty i setki zagranych koncertów w Polsce i poza jej granicami. Szerszej publiczności dali się poznać wchodząc do finału MAM TALENT w roku 2016 zajmując 3 miejsce!

Więcej na: https://fb.com/SadowskyMusic  / www.sadowsky.pl / www.kapelaciupaga.pl

  • autor: Redakcja

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?