KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Zaginieni z Podkarpacia

Policjanci poszukują zaginionego Artura Jaskółki, 44-letniego mieszkańca Krosna. Mężczyzna 24 lipca wyjechał do pracy za granicę. Zaginiony od 29 lipca nie nawiązał kontaktu z rodziną.

REKLAMA
Policja poszukuje zaginionej Stanisławy Witkoś, 61-letniej mieszkanki Wojaszówki. Zaginiona 18 lipca br. około godz. 23, wyszła z domu i do tej pory nie wróciła, ani też nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Mężczyzna wyszedł z domu 10 kwietnia br. i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną. 14 kwietnia br. mężczyzna widziany był w rejonie tartaku i sklepu w Leśniówce. Wszczęto poszukiwania. 19 kwietnia członkowie grupy Legion Gerarda odnaleźli w pustostanie ciało mężczyzny.

18 marca 2021 roku policjanci zostali powiadomieni o zaginięciu Alicji Jarząb, 53-letniej mieszkanki Krosna. Kobieta opuściła miejsce zamieszkania w 2019 roku i prawdopodobnie przebywa poza granicami kraju. Zaginiona zerwała kontakt z rodziną i bliskimi.

Policja prowadziła poszukiwania zaginionej 17-letniej Katarzyny Nowickiej, mieszkanki Sanoka. Nastolatka wyszła z domu w środę, 14 kwietnia około godziny 19 i do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania. Dziś odnaleziono jej ciało.

Policja poszukuje zaginionego Sławomira Mikrut, 40-letniego mieszkańca Zręcina. Pod koniec stycznia mężczyzna nie wrócił z pracy do miejsca zamieszkania i nie kontaktuje się z rodziną.

Trwają poszukiwania zaginionej Julii Tyc, 16-letniej mieszkanki Dukli. Dziewczyna wyszła z domu 14 lipca i do chwili obecnej nie wróciła do miejsca zamieszkania i nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Zaginął 16-letnim mieszkańcem Krosna. Sebastian Parylak wyszedł z domu 2 lipca około godz. 9 i do chwili obecnej nie wrócił, jak również nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Policja z Krosna oraz dukielscy funkcjonariusze poszukują zaginionego Janusza Bałon, 58-letniego mieszkańca Równego. W ustaleniu, gdzie może przebywać zaginiony pomagał jasnowidz.

Policja poszukuje zaginionego Macieja Penara, 49-letniego mieszkańca Krosna. Mężczyzna 28 stycznia 2019 roku wyszedł z domu i do tej pory nie powrócił, jak również nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Policjanci poszukiwali zaginionego Sebastiana, 14-letniego mieszkańca Krosna. Dzięki pomocy internautów, 7 września chłopiec został odnaleziony. Jego zdrowiu i życiu nie zagraża niebezpieczeństwo

Policja poszukiwała zaginionego Józefa P., mieszkańca Lubatowej. Mężczyzna 22 czerwca br. wyszedł z miejsca zamieszkania, nie powrócił oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Trwają poszukiwania zaginionego Ireneusza Krzywonos, 57-letniego mieszkańca Wojaszówki.

REKLAMA
© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?