KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Zaginął 70-letni mieszkaniec Leśniówki [TRAGICZNY FINAŁ]

Zaginął 70-letni mieszkaniec Leśniówki [TRAGICZNY FINAŁ] Fot. Legion Gerarda

Mężczyzna wyszedł z domu 10 kwietnia br. i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną. 14 kwietnia br. mężczyzna widziany był w rejonie tartaku i sklepu w Leśniówce. Wszczęto poszukiwania. 19 kwietnia członkowie grupy Legion Gerarda odnaleźli w pustostanie ciało mężczyzny.

REKLAMA


Policja informację o zaginięciu mężczyzny podała w poniedziałek, 19 kwietnia. W komunikacie poinformowała, że mężczyzna w dniu zaginięcia ubrany był brązową kurtkę, spodnie typu jeans koloru niebieskiego, buty trzewiki. Podała również rysopis.

Finał poszukiwań okazał się tragiczny. Do działań zadysponowano Straż Pożarną i grupę ratowniczo-poszukiwawczą Legion Gerarda.

- Dzisiaj późnym popołudniem wyjechaliśmy do poszukiwań 70-letniego mężczyzny, mieszkańca Leśniówki. Mężczyzna wyszedł z domu w sobotę, 10 kwietnia 2021 r. i przez długi czas nie wracał do swojego miejsca zamieszkania. Nie nawiązał kontaktu z rodziną. 14 kwietnia zaginiony widziany był w rejonie tartaku i sklepu w Leśniówce - informuje Legion Gerarda.

- W poniedziałek, 19 kwietnia zgłoszone zostało jego zaginięcie (wcześniej mężczyzna też wychodził z domu na kilka dni, ale nigdy na tak długo). Dzięki informacjom, jakie zebraliśmy od rodziny zaginionego, zaczęliśmy przeszukiwać tereny, w których kilka dni temu zaginiony był widziany ostatni raz. Każdy z nas miał nadzieję na odnalezienie wyziębionego mężczyzny, niestety finał okazał się tragiczny. Osoba została odnaleziona martwa - czytamy w komunikacie grupy.

  • autor: Redakcja

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?