KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Sport ekstremalny

Już w czwartek (22 czerwca), o godzinie 19, na stadionie żużlowym w Krośnie odbędzie się największe widowisko kaskaderskie w Europie. Nowy program zaprezentuje słynna międzynarodowa grupa Flott Cascaders Team.

REKLAMA
W weekend 15 września (sobota) w skateparku przy ulicy Wojska Polskiego w Krośnie, odbędą się zawody w ekstremalnej jeździe na rolkach. Dzięki współpracy Prezydenta Miasta Krosna, Dyrekcji Zespołu Krytych Pływalni, Akademi Street Wear Shop i lokalnych skaterów, krośnieński skatepark będzie miejscem drugiej tego typu imprezy w historii.

Już od godz. 14:00 w sobotę 20 sierpnia 2011 zapraszamy wszystkich na IV Dzień Sportów Ekstremalnych, który odbędzie się na iwonickim deptaku. Na imprezie tej przede wszystkim zaprezentujemy wiele dyscyplin sportów ekstremalnych (m.in. wspinaczka, downhill, BMX,modele latajace), ale nie zabraknie również różnego rodzaju konkursów dla publiczności i oczywiście jak co roku na scenie pojawi się kilka zespołów muzycznych (BRANŻA, ELENKEY, WALKIRIA, THE GRENDS), które rozruszają wszystkich.

W sobotę (już jutro!) otwarty zostanie Park Przygody przy ul. Okrzei (Zawodzie). Organizatorzy przygotowali na tę okazje wiele atrakcji oraz rabatów. Park Przygody tworzy kilka tras, dla amatorów adrenaliny o różnym doświadczeniu i sprawności. Jest odcinek treningowy oraz trasy: zielona dla dzieci powyżej lat 8, z opiekunem, niebieska dla zaawansowanych, pomarańczowa - najtrudniejsza i zarazem położona najwyżej oraz czerwona-integracyjna, którą należy pokonywać w grupie. Dodatkową atrakcją jest huśtawka „Bing Swing”, dająca wrażenia podobne jak skok na bungee.

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Iwoniczu-Zdroju zaprasza wszystkich chętnych do korzystania z parku linowego ( obok Krakowiaka). Rozpoczęcie sezonu już w niedziele 1 maja od godz 14.00 .Profesjonalna obsługa wykwalifikowanej kadry oraz bardzo atrakcyjne ceny!

Od połowy czerwca goszczą na stadionach sportowych, aby przeżywać emocje, podnieść poziom adrenaliny, podziwiać niezwykły kunszt i rzemiosło, oklaskiwać Najlepszych z Najlepszych. 8 września zaprezentują się w Krośnie o godz. 19.00 na stadionie żużlowym (Karpaty Krosno) przy ul. Legionów. Bilety do zakupu w cenie 30 zł i 20 zł (bilet ulgowy).

50-ciu miłośników ekstremalnych zjazdów rowerowych rywalizowało podczas zawodów „Grawitacja”, które odbyły się downhillowej trasie Przedziwna DH w Iwoniczu – Zdroju. „Przedziwna” – właśnie tak nazywa się jedna z wyższych (553 m n.p.m.) gór na terenie Iwoniczu-Zdroju. Kiedyś na zboczu wzniesienia funkcjonował wyciąg narciarski.

Krosno wzbogaciło się o letnia atrakcję. W ubiegłą sobotę (07.08) udostępniony został Linowy Park Przygody w dzielnicy Zawodzie. Z atrakcji można korzystać bezpłatnie w wakacyjne weekendy. Możliwe, że w ten sposób park będzie dostępny nawet do połowy września. Chętnych do spróbowania sił nie brakowało.

15 sierpnia w niedzielę już po raz drugi ruszamy z GRAWITACJĄ (zawody downhill’owe w Iwoniczu-Zdroju) w dół Góry Przedziwnej w Iwoniczu-Zdroju. Zeszłoroczną imprezę oceniliście wysoko, w tym roku poprzeczkę postawiliśmy sobie jeszcze wyżej, dlatego czeka na Was profesjonalna impreza z ekstra nagrodami dla wszystkich uczestników, zorganizowana przez IKSE Extreme South Team.

 

altPiękna pogoda, uśmiechy na twarzach, adrenalina we krwi, przedziwna trasa – zadbali o to organizatorzy (IKSE EXTREME SOUTH TEAM oraz GOK i GOSiR – Iwonicz-Zdrój) I Zawodów Downhillowych w Iwoniczu-Zdroju „GRAWITACJA Przedziwna DH” (22.08.2009).

Przedziwna DH22 sierpnia 2009 na Górze Przedziwnej w Iwoniczu-Zdroju odbędą się zawody Downhill’owe! Zapoczątkowane zostaną serie zawodów w kolarstwie grawitacyjnym na nowej trasie zjazdowej od szczytu do podnóża Góry, która charakteryzuje się dużym nachyleniem stoku. Nowa trasa zjazdowa została wybudowana z myślą o ludziach potrzebujących mocnych wrażeń.

altJuż 7-ego czerwca po raz drugi zapraszamy wszystkich na ekstremalne przeżycia w Iwoniczu-Zdroju. Lubisz wysoki poziom adrenaliny? Cenisz dobrą muzykę? Pasjonują Cię sporty ekstremalne?  Jeśli tak, musisz być z nami 7-ego czerwca w Iwoniczu-Zdroju na drugiej już edycji Dnia Sportów Ekstremalnych. 
Rowerowa jazda pod góręMiejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krośnie zaprasza do wzięcia udziału w rowerowej jeździe pod górę, która odbędzie się 19 października   2008r. (niedziela) o godz. 13:00 w Korczynie ul. Górska (Zawiśle).

REKLAMA
© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?