KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Największe show kaskaderskie - Flott Cascaders Team już 22 czerwca w Krośnie

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. KrosnoCity.pl

Już w czwartek (22 czerwca), o godzinie 19, na stadionie żużlowym w Krośnie odbędzie się największe widowisko kaskaderskie w Europie. Nowy program zaprezentuje słynna międzynarodowa grupa Flott Cascaders Team.

REKLAMA


Założycielem i twórcą grupy jest Alfred Śmid, ekspert w dziedzinie europejskiego kina akcji oraz filmowych efektów specjalnych. Dowodem wybitnego kunsztu zawodowego zespołu Śmida jest udział teamu przy produkcji trzeciej części filmu Taxi oraz oprawa scen mobilnych Bonda: Casino Royale i Quantum of Solace.

Na ponad 100 minut stadion w Krośnie przejdzie we władanie ognia, super maszyn i współczesnych gladiatorów.

Spośród wielu atrakcji na szczególną uwagę zasługują jazda samochodami na dwóch kołach, manewry zsynchronizowane, drifting czy przejazdy przez płonące ściany. Ciekawym widowiskiem będzie również jazda z płonącym człowiekiem, amerykańskie Monster Truck oraz strzał do pędzącego samochodu z bazooki, ruchome rampy, a także freestyle motocross.

Większości pokazów będzie towarzyszyć BACKFLIP na motorze.

Bilety w cenie 30 złotych dla dorosłych i 20 zł dla dzieci do 12 roku życia można nabyć od godziny 18 w kasie przed wejściem na stadion (Krosno, ul. Legionów). Dzieci poniżej 3 lat mogą wejść bezpłatnie.

pd
Fot. KrosnoCity.pl

  • autor: pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?