Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 
Pseudografficiarze zdewastowali kilka obiektów w Krośnie (59)
Pseudografficiarze zdewastowali kilka obiektów w Krośnie

Nieznani jeszcze sprawcy zdewastowali kilka obiektów na terenie Krosna. Pomalowali m.in. mosty przy ul. Asnyka schody przy ul. Blich oraz mury oporowe przy odnowionej ul. Zielonej.

 

I Charytatywnego Biegu i Nordic Walking "Przybij 5-tkę z Kamilem" (65)
 I Charytatywnego Biegu i Nordic Walking

6 710 zł zebrano na leczenie i rehabilitację Kamila Kenar, 26-letniego mieszkańca Krosna podczas I Charytatywnego Biegu i Nordic Walking "Przybij 5-tkę z Kamilem", który odbył się w niedzielę, 30 czerwca w Widaczu. W pięknej, słonecznej aurze na starcie stanęło 146 zawodników.

 

GSMP: Rekordy trasy w Korczynie! (81)
GSMP: Rekordy trasy w Korczynie!

Po czterech latach udało się pobić rekord trasy wyścigów górskich Prządki. W pierwszym podjeździe wyścigowym (niedziela, 16 września) ostatniej, 12. rundy Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski 2018 Michał Ratajczyk (Mitsubishi Lancer EVO IX 7 Motorsport), który dzień wcześniej (15.09) zapewnił sobie tytuł mistrza kraju w klasyfikacji generalnej, pobił dotychczasowy rekord trasy, o 0,334 sekundy wynikiem 1:48,902.

Fot. Marek Marczak

 

15. Jubileuszowa Galicja Blues Festival (170)
15. Jubileuszowa Galicja Blues Festival

Krosno po raz piętnasty stało się stolicą bluesa. Galicja Blues Festival, to widniejąca na mapie wydarzeń bluesowych impreza, zainicjowana w 2004 roku przez Roberta Lenerta i Łukasza Gorczycę. Wydarzenie obchodziło we wrześniu 2018 roku swoją piętnastą rocznicę. Zobaczcie zdjęcia!

Fot. Karol Słomka, Łukasz Jaracz

 

XXI Zlot Samochodów Terenowych 4x4 Korczyna - Krasna (98)
XXI Zlot Samochodów Terenowych 4x4 Korczyna - Krasna

2 września na torze Stary Lwów odbył się XXI Zlot Samochodów Terenowych 4x4 Korczyna - Krasna. Uczestnicy mieli do pokonania cztery próby sportowe na dwóch zmodyfikowanych torach w Krasnej (gmina Korczyna). Organizatorem wydarzenia był Jasielski Klub Motorowy i Ratownictwa Drogowego, wójt gminy Korczyna oraz Gminny Ośrodek Kultury w Korczynie. Zobaczcie zdjęcia z wydarzenia.

Fot. Piotr Marczak

 

KSM Krosno vs MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. (35)
KSM Krosno vs MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.

KSM Krosno przegrało w w niedzielnym (12.08) meczu 12. rundy rozgrywek 2. Ligi Żużlowej z MDM Komputery TŻ Ostrovia 39:51. Najwięcej punktów dla krośnian zdobyli Ilja Czałow i Patrick Hansen.

Fot. Karol Słomka

 

Demontaż pomnika 1000-lecia (23)
Demontaż pomnika 1000-lecia

24 lipca 2018 roku zakończyła się epoka pomnika 1000-lecia państwa, który od ponad 50 lat górował nad "Rondem" w Krośnie. Zdemontowano całą górną część. Zobaczcie zdjęcia.

Fot. Piotr Dymiński

 

Baseny na Bursakach już otwarte (42)
Baseny na Bursakach już otwarte

Tłumy mieszkańców Krosna i okolic świętowały otwarcie basenów przy ul. Bursaki w Krośnie. Inauguracja zmodernizowanego obiektu odbyła się w czwartek, 5 lipca. Więcej przeczytasz tutaj.

Fot. Piotr Dymiński

 

Turniej eliminacyjny Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski (30)
Turniej eliminacyjny Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski

Michał Gruchalski zwyciężył w rozegranym we wtorek, 3 lipca w Krośnie turniej eliminacyjny Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski na żużlu. Zobaczcie zdjęcia.

Fot. Karol Słomka

 

KSM Krosno wygrywa na torze w Krośnie z Kolejarzem Opole (46)
KSM Krosno wygrywa na torze w Krośnie z Kolejarzem Opole

W niedzielę (1.07) KSM Krosno pokonało OK Kolejarza Opole 54:36 w meczu 10. kolejki 2. Ligi Żużlowej. Dla gospodarzy najwięcej punktów zdobyli Ilja Czałow i Josef Franc.

Fot. Karol Słomka

 

4. runda Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów na żużlu (38)
4. runda Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów na żużlu

Speed Car Motor Lublin wygrał zaległą, IV rundę Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów, która w środę odbyła się w Krośnie w środę, 27 czerwca. Zobacz punktację tutaj: Speed Car Motor Lublin wygrywa 4. rundę DMPJ w Krośnie

Fot. Karol Słomka

 

VII runda Drużynowych Mistrzostw Polski grupy B (39)
VII runda Drużynowych Mistrzostw Polski grupy B

Zwycięstwem Speed Car Motoru Lublin zakończył się turniej w ramach VII rundy Drużynowych Mistrzostw Polski grupy B, rozegrany we wtorek (26 czerwca) na torze w Krośnie. Druga była Unia Tarnów, a trzeci Włókniarz Częstochowa. Zobaczcie zdjęcia ze spotkania. Zobacz punktację tutaj: Speed Car Motoru Lublin zwycięzcą VII rundy DMP grupy B

Fot. Karol Słomka

 

Powered by Phoca Gallery

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj