KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Współpraca

Chciałbyś współtworzyć Krośnieński Portal Informacyjny KrosnoCity.pl ?
W dobie społeczeństwa informacyjnego wiedza stała się dobrem najdroższym. Internet jest już tak powszechny, że 95% społeczeństwa ma do niego dostęp. W związku z rozwojem portalu KrosnoCity.pl, poszukujemy firm i osób indywidualnych zainteresowanych współpracą przy tworzeniu serwisów tematycznych na naszych stronach.

Zaproszenie kierujemy również do lokalnych mediów: TV, radia oraz prasy lokalnej. Wspólnym celem naszego działania jest jak najszybsze dotarcie do odbiorców i rzetelne podawanie informacji. Współpraca na tym polu może przynieść tylko obopólne korzyści.

Zapraszamy do współpracy osoby, którym bliska jest ziemia krośnieńska, jej historia, kultura, a także życie i problemy jej mieszkańców. Liczymy na niebanalne pomysły, ciekawe teksty, zdjęcia, opinie, komentarze. Zachęcamy również do stałej współpracy fotografów i autorów filmów video, których prace mogłyby zostać opublikowane na łamach naszego portalu.

Jeśli zajmujesz się pisaniem artykułów, krótkich notek prasowych lub publicystycznych, w szczególności związanych z samym Krosnem oraz naszym powiatem krośnieńskim, i chciał(a)byś, aby zostały one opublikowane na łamach portalu, czekamy na zgłoszenia. Jeśli uznamy, temat podjęty w artykule za ciekawy, a przede wszystkim odpowiedni pod względem tematyki, może on zostać opublikowany na łamach portalu KrosnoCity.pl.

Co w zamian?
Przede wszystkim satysfakcja, że tysiące internautów z kraju i zagranicy będzie miało możliwość zapoznania się bliżej z atrakcjami naszego regionu, a poza tym świadomość współuczestniczenia w życiu lokalnej społeczności.

Mieszkasz w Krośnie lub okolicy? Jesteś fotoreporterem? Dobrym grafikiem? Masz pomysły związane z portalem? Znasz się na marketingu? A może piszesz świetne teksty?
Jesteś ambitny(a), masz trochę wolnego czasu który chciał(a)byś wykorzystać na spotkania z ciekawymi ludźmi, poszerzyć swoją wiedzę, zainteresowania, doświadczenia uczestnicząc w wydarzeniach kulturalnych, sportowych, samorządowych? Może jesteś dziennikarzem, bądź dopiero marzysz o karierze dziennikarskiej?

Może szukamy właśnie ciebie!
Podejmij wyzwanie i przyłącz się do zespołu redakcyjnego.
Zapraszamy do współpracy z KrosnoCity.pl

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?