KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Motoryzacja

Wózek narzędziowy to niezwykle przydatny element wyposażania warsztatu samochodowego czy serwisu wulkanizacyjnego. Często to właśnie narzędzie mają tendencję do znikania i gubienia się. Ze względu na ich często niewielki rozmiar, trudno je następnie znaleźć. Wózki narzędziowe pozwalają na ich bezpieczne i pewne przechowywanie, pod warunkiem oczywiście, że użytkownik wyrobi w sobie nawyk odkładania narzędzi do wózka.

REKLAMA
To dobrowolne ubezpieczenie komunikacyjne kosztuje niewiele, a może być bardzo pomocne w przypadku awarii samochodu lub wypadku. Na jaką ochronę możesz liczyć z polisy assistance? Na co powinieneś zwrócić uwagę, zanim wybierzesz konkretny wariant ubezpieczenia ASS? Komu polecana jest taka polisa? Przeczytaj, by poznać jej zalety!

Czy zdarzyło Ci się kiedyś być sprawcą stłuczki? Nie ma się czego wstydzić, z pewnością większość z nas przeżyła taką sytuację chociaż raz w swoim życiu. Jeśli mieliśmy wykupione OC posiadaczy pojazdów mechanicznych i nikt nie ucierpiał, o całym zdarzeniu można szybko zapomnieć. Co, jeśli jednak nie mielibyśmy OC, a któraś z osób doznałaby uszczerbku na zdrowiu? Zobacz, dlaczego wykupienie OC jest tak ważne.

Czy kalkulator OC bez podawania danych faktycznie działa? Takie pytanie zadaje sobie wielu kierowców. Chcąc porównać dostępne oferty na ubezpieczenie samochodu, sięgają po kalkulatory OC online. Ale czy naprawdę trzeba podawać te wszystkie dane? Z pomocą przychodzi Beesafe, rewolucja na rynku ubezpieczeń komunikacyjnych.

Na rynku fotelików samochodowych znaleźć można przeróżne produkty o wielu, niekiedy zaskakujących funkcjach. W ciągu ostatnich kilku lat dużym zainteresowaniem cieszą się fotele z funkcją obrotu. Nie dość, że są bezpieczne to i wygodne dla samego rodzica, gdyż ułatwiają umieszczanie i wyciąganie dziecka z auta.

Samochody elektryczne coraz częściej pojawiają się na polskich drogach i spotykają z zainteresowaniem kierowców - są ekologiczne, bezpieczne i naszpikowane nowoczesną technologią, która poprawia komfort jazdy. Masz e-auto i planujesz wakacyjną podróż samolotem? Czy warto zaparkować pojazd przy lotnisku?

Brak ważnej polisy komunikacyjnej OC może skutkować naliczeniem bardzo wysokiej kary. Jednak nie zawsze zapominalstwo będzie oznaczało jej nałożenie. W określonych przypadkach polisa OC może przedłużyć się automatycznie. Kiedy działa automatyczne przedłużenie OC, a kiedy nie będzie ono możliwe?

Większość dzieci chce odkrywać świat! Dlatego warto postawić na zabawki, które ułatwią im to zadanie. Na rynku pojawia się mnóstwo interesujących gadżetów dla najmłodszych. Większość z nich wykorzystuje najnowszą technologię. Dzięki temu daje dzieciom mnóstwo możliwości. Prawdziwą popularnością cieszą się gadżety elektroniczne, które pozwalają rozwijać różne zdolności. Jednak często zapomina się o innych zabawkach, a te również mają ciekawe właściwości. Jednym z takich typów są pojazdy na akumulatory, które sprawią dzieciom ogromną radość! Co warto wiedzieć na ich temat?

Wypożyczenie samochodu na lotnisku może być dobrą alternatywą dla osób podróżujących samolotem, które chcą w szybki i wygodny sposób dostać się w miejsce docelowe. W najbliższym czasie planujesz podróż do innego miasta? Poznaj powody, dla których warto skorzystać z wynajmu samochodu na lotnisku.

Użytkujesz auto z dużym silnikiem? Przygotuj się na wyższe koszty! Więcej zapłacisz nie tylko za benzynę, ale również za ubezpieczenie. Dlaczego pojemność silnika wpływa na cenę OC? Jak zmienia się stawka w zależności od pojemności? Podpowiadamy...

Za brak ważnego ubezpieczenia samochodu grozi wysoka kara. Aby uniknąć braku ciągłości w ochronie ubezpieczeniowej, OC zazwyczaj przedłuża się automatycznie. Sprawdź, w jakich sytuacjach OC się nie odnowi!

Szukasz najlepszego OC? Zależy Ci na tym, aby poszerzyć zakres ochrony bez dodatkowych opłat? Wybierając polisę, zwróć uwagę nie tylko na cenę, ale również na dodatkowe świadczenia oferowane przez ubezpieczyciela. Zielona Karta, ubezpieczenie bagażu, BLS, pakiet assistance - na jakie świadczenia w ramach OC mogą liczyć kierowcy?

Rata balonowa to jedna z form spłaty kredytu. Polega ona na tym, że klient początkowo spłaca wyłącznie odsetki. Ostatnia rata jest największa i obejmuje zarówno kapitał, jak i pozostałą część odsetek. Kredyt z ratą balonową wybiera się zwykle podczas zakupu samochodu. Ten rodzaj finansowania oferują banki i autobanki. Co zrobić, jeśli chcemy kupić auto na raty pozabankowe?

REKLAMA
© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?