Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Na sygnale

Do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego doszło w środę, 24 lutego około godziny 13:30 w Krośnie na ulicy Bohaterów Westerplatte. 24-latek potrącił osobówką starszego mężczyznę. 80-latek zmarł w szpitalu.

REKLAMA
Kierowca kursowego autobusu wielokrotnie przewoził pasażerów bez karty kierowcy umieszczonej w tachografie. Tym razem mężczyzna został ukarany mandatem w wysokości 2 tysięcy złotych. Wszczęciem również postępowania administracyjne wobec przedsiębiorcy.

Małżeństwo seniorów z Krosna padło ofiarą oszustwa za pomocą tzw. metody "na wnuczka". Podstawą do przekazania oszczędności miało być zwolnienia ich wnuczki z aresztu.

42-letni kierujący Toyotą potrącił 24-letniego mężczyznę. Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 8 lutego około godziny 15 na przejściu dla pieszych przy ul. Tysiąclecia, w pobliżu skrzyżowania z ulicą Magurów w Krośnie.

Dwóch policjantów zostało poszkodowanych w zderzeniu osobówki z policyjnym radiowozem na krajowej 28. Do  kolizji doszło w niedzielę, 7 lutego około godziny 20:55 na skrzyżowaniu ulicy Podkarpackiej z Tysiąclecia.

Trzy osoby trafiły do szpitala, po zderzeniu trzech samochodów na rondzie przy ulicy Sikorskiego. Obrażenia jednej osoby są poważne. Szczegółowe przyczyny wypadku ustalają policjanci.

Policjantka w czasie wolnym od służby, udaremniła dalszą jazdę pijanemu kierowcy. 51-latek miał blisko 1,5 promila alkoholu w swoim organizmie. Mężczyzna odpowie za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości.

Policja poszukuje 50-letniej Urszuli Nowak, mieszkanki Krosna. Prokuratura Rejonowa dla miasta Rzeszów wydała za nią list gończy.

Na ulicy Krośnieńskiej w Świerzowej Polskiej (gmina Chorkówka) doszło do dachowania samochodu marki BMW. Kierowca nie odniósł poważnych obrażeń i został ukarany mandatem.

Dwie osobówki zderzyły się wczoraj na jednym z krośnieńskich skrzyżowań. Jeden z kierujących zignorował czerwone światło. Do szpitala przewieziono jedną osobę.

Policjanci z Krosna udzielili pomocy 37-letniemu mężczyźnie, który chciał targnąć się na własne życie. Dzięki zdecydowanej reakcji mundurowych, prawdopodobnie udało się zapobiec tragedii.

44-latek miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Pomimo swojego stanu kierował samochodem przekraczając dozwoloną prędkość, gdzie w terenie zabudowanym poruszał się 115 km/h. Kierującego zatrzymała Policja.

87-letni kierujący Oplem, na przejściu dla pieszych, potrącił 60-latkę. Poszkodowana z obrażenia trafiła do szpitala. Kierujący osobówką był trzeźwy, piesza miała około 1,8 promila alkoholu w organizmie.

REKLAMA
 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj