KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Na sygnale

Około 2,5 promila alkoholu w organizmie miał 56-latek, który na ul. Blich w Krośnie, zjechał BMW po schodach. Mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami, a samochód, którym się poruszał nie był ubezpieczony oraz od ponad 2 lat, nie został poddany obowiązkowemu badaniu technicznemu. 56-letni krośnianin został zatrzymany w policyjnym areszcie.

REKLAMA
Kierująca Toyotą na przejściu dla pieszych potraciła 55-latka. Mężczyzna z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala.

29-letni cyklista miał ponad 2,5 promila alkoholu w swoim organizmie. Doprowadził do kolizji z Fiatem. W zdarzeniu nikt nie odniósł poważnych obrażeń.

Ponad 3,5 promila alkoholu w organizmie miał 40-letni motorowerzysta w Rymanowie.

Nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną kolizji z udziałem 70-letniego motocyklisty. Kierujący jednośladem z obrażeniami trafił do szpitala.

Ponad 3 promile alkoholu w organizmie miał 47-latek kierujący Citroenem w Zręcinie. Nietrzeźwy mężczyzna został ujęty przez świadka, który uniemożliwił mu kontynuowanie jazdy i powiadomił Policję.

W środę, 10 sierpnia przy ul. Bieszczadzkiej w Krośnie w ciągu DK28 doszło do zderzenia czterech pojazdów.

Krośnieński policjant wykazał się czujnością i sprytem zatrzymując poszukiwanego 38-latka w czasie wolnym od służby. W efekcie jego działań mężczyzna trafił do zakładu karnego, w którym spędzi 14 miesięcy.

Podsumowano akcję "Trzeźwy weekend". Według krośnieńskiej policji sprawdzono 1240 kierowców, z czego 6 osób kierowało pojazdem pod wpływem alkoholu. Odpowiedzą przez sądem.

28-letni kierujący jednośladem zderzył się z osobowym Subaru. Mężczyzna doznał niegroźnych obrażeń i trafił do szpitala.

75-letni kierujący busem zderzył się samochodem ciężarowym. W wyniku odniesionych obrażeń, mężczyzna zmarł. Do zdarzenia doszło na odcinku drogi krajowej nr 19 w Komborni

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają szczegóły tragicznego wypadku, do którego doszło w rejonie Wisłoka w Krośnie na tzw. "Sztukach". 14-letni chłopiec, po wejściu na słup energetyczny, spadł z wysokości kilku metrów. W wyniku doznanych obrażeń, zmarł.

Policjant będąc po służbie zatrzymał kierowcę z sądowym zakazem prowadzenia pojazdów. Do zdarzenia doszło w środę, 23 marca po godz. 19, na ul. Krakowskiej w Krośnie.

REKLAMA
© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?