KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Na sygnale

W tym roku kompletnie nie sprawdziły się obawy przed psikusem ze strony pogody i śnieżnej Wielkanocy, przeciwnie - jest bardzo ciepło, wiosennie, niczym pod koniec maja, a mamy przecież dopiero przełom marca i kwietnia. Dyngus przyjdzie z opóźnieniem - we wtorek nasunie się front chłodny z opadami deszczu i spadkiem temperatury. Świąteczny poniedziałek przyniesie jeszcze słoneczną, ciepłą i suchą pogodę, chociaż momentami da się we znaki porywisty południowy wiatr.

REKLAMA
20 marca (środa) na odcinku drogi wojewódzkiej nr 990 w Ustrobnej, przewidywane są utrudnienia w ruchu. Mają one związek z planowanym protestem rolników.

27-letni kierujący czterokołowcem wjechał do rowu. On oraz podróżujący z nim pasażer trafili do szpitala. Mężczyźni byli nietrzeźwi.

Pijany kierowca został ujęty w przez świadków. Mężczyźnie uniemożliwiono wyjazd z jednego z krośnieńskich parkingów.

38-letni mężczyzna został potrącony przez ciężarowe Iveco, którego kierujący chciał ominąć rolniczą blokadę. Do zdarzenia doszło 28 lutego przed godziną 7 w rejonie przejścia granicznego w Barwinku.

W niedzielę w nocy, policjanci patrolujący ul. Lwowską w Krośnie, zwrócili uwagę na Hondę, która miała otwartą klapkę wlewu paliwa. Chcąc poinformować o tym fakcie kierującą, funkcjonariusze zatrzymali pojazd.

Niezachowanie bezpiecznej odległości między pojazdami było prawdopodobną przyczyną zderzenia trzech samochodów w miejscowości Jaszczew. Trzy osoby trafiły do szpitala.

Podczas Świąt Bożego Narodzenia, na terenie Krosna i powiatu doszło do kilku niegroźnych zdarzeń, których uczestnicy nie odnieśli poważnych obrażeń.

Niespełna 2 promile alkoholu w organizmie miał kierujący Volkswagenem w Chorkówce. Mężczyzna został ujęty przez świadka.

Nastolatka z obrażeniami trafiła do krośnieńskiego szpitala, po tym jak kierujący osobówką będąc pod wpływem alkoholu potrącił dziewczynę przechodzącą przez jezdnię.

Kierujący Toyotą prawdopodobnie zasnął w czasie jazdy i uderzył w maszt sygnalizatora. W zdarzeniu nikt nie odniósł poważnych obrażeń.

Krośnieńscy policjanci poszukują 51-letniego Krzysztofa Wolan. Mężczyzna ścigany jest listem gończym wydanym przez Małopolski Wydział Zamiejscowy Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Krakowie. Apelujemy do wszystkich osób, które znają miejsce pobytu mężczyzny o kontakt pod numerem telefonu 47 828 33 23 lub z najbliższą jednostką Policji.

Policjanci zatrzymali 35-latka podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Na posesji u mężczyzny zabezpieczono blisko 3,5 kilograma zabronionych substancji. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany.

REKLAMA
© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?