Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Na sygnale

Zatrzymano 18-letniego krośnianina, który w swoim domu posiadał marihuanę. Mężczyzna usłyszał zarzut. Sprawa trafi do sądu.

REKLAMA15-latka chciała skoczyć z mostu. Dyżurny krośnieńskiej Policji rozmawiał z nastolatką do czasu dotarcia na miejsce funkcjonariusz. Doświadczenie policjanta oraz szybkie działania zapobiegły tragedii.

Kolizja dwóch samochodów na ul. Bema (DK28) w Krośnie. Toyota najechała na tył Audi przed przejściem dla pieszych. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Nieudzielenie pierwszeństwa było przyczyną niedzielnej (14.01) kolizji na ul. Bursaki. 44-letnia sprawczyni została ukarana mandatem.

Dramatyczne sceny rozegrały się w czwartek na moście przy ul. Okrzei w Krośnie. 26-letni mężczyzna chciał skoczyć do wody. Od tego czynu odwiódł go 72-latek, przy wsparciu innego mężczyzny.

W mieszkaniu na drugim piętrze kamienicy przy ulicy Lewakowskiego wybuchł pożar. Jedna osoba została poszkodowana. Strażaków o pożarze poinformował sąsiad.

Pijany mężczyzna został potrącony przez samochód. Do wypadku doszło na oznakowanym przejściu dla pieszych. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

29-latek uszkodził samochodem latarnię na Bursakach. Uciekł z miejsca kolizji, a w chwili zatrzymania przez policję był pod wpływem alkoholu. Aktualnie nie wiadomo czy alkohol wypił przed, czy po zderzeniu z latarnią.

W środę (10.01) przed godziną 8:00 na skrzyżowaniu w Bziance doszło do zderzenia dwóch samochodów. Przyczyną była próba wymuszenia pierwszeństwa, a skutkiem dachowanie. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Pijana kobieta uszkodziła dwa samochody. Z miejsca kolizji uciekała pieszo, bo w swojej Alfie urwała koło. Została zatrzymana przez Policję.

Do wypadku z udziałem motorowerzysty doszło w poniedziałek, na ul. Łukasiewicza w Krośnie. Policja ustaliła, że sprawcą zdarzenia był 55-latek jadący na jednośladzie.

Trzech młodych mężczyzn zdewastowało wiatę przystankową w centrum Jedlicza. Teraz za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem.

Dwóch mężczyzn pokłóciło się w BMW. Awantura przeniosła się na jedną ze stacji paliw w Krośnie. Na miejscu interweniowała Policja oraz ratownicy z pogotowia.

REKLAMA

 

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj