KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Na sygnale

Nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną kolizji z udziałem 70-letniego motocyklisty. Kierujący jednośladem z obrażeniami trafił do szpitala.

REKLAMA
Ponad 3 promile alkoholu w organizmie miał 47-latek kierujący Citroenem w Zręcinie. Nietrzeźwy mężczyzna został ujęty przez świadka, który uniemożliwił mu kontynuowanie jazdy i powiadomił Policję.

W środę, 10 sierpnia przy ul. Bieszczadzkiej w Krośnie w ciągu DK28 doszło do zderzenia czterech pojazdów.

Krośnieński policjant wykazał się czujnością i sprytem zatrzymując poszukiwanego 38-latka w czasie wolnym od służby. W efekcie jego działań mężczyzna trafił do zakładu karnego, w którym spędzi 14 miesięcy.

Podsumowano akcję "Trzeźwy weekend". Według krośnieńskiej policji sprawdzono 1240 kierowców, z czego 6 osób kierowało pojazdem pod wpływem alkoholu. Odpowiedzą przez sądem.

28-letni kierujący jednośladem zderzył się z osobowym Subaru. Mężczyzna doznał niegroźnych obrażeń i trafił do szpitala.

75-letni kierujący busem zderzył się samochodem ciężarowym. W wyniku odniesionych obrażeń, mężczyzna zmarł. Do zdarzenia doszło na odcinku drogi krajowej nr 19 w Komborni

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają szczegóły tragicznego wypadku, do którego doszło w rejonie Wisłoka w Krośnie na tzw. "Sztukach". 14-letni chłopiec, po wejściu na słup energetyczny, spadł z wysokości kilku metrów. W wyniku doznanych obrażeń, zmarł.

Policjant będąc po służbie zatrzymał kierowcę z sądowym zakazem prowadzenia pojazdów. Do zdarzenia doszło w środę, 23 marca po godz. 19, na ul. Krakowskiej w Krośnie.

19-latek ukradł Audi zaparkowane na terenie jednej z krośnieńskich stacji benzynowych. Mężczyzna został zatrzymany. Teraz odpowie m.in. za kradzież samochodu, złamanie sądowego zakazu prowadzenia pojazdów, niezatrzymanie się do policyjnej kontroli oraz spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Kierujący Audi potrącił znajdującego się na oznakowanym przejściu dla pieszych 13-latka. Dziecko z poważnymi obrażeniami trafiło do szpitala.

Dwie nastolatki ucierpiały w wyniku potrącenia przez samochód osobowy na ul. Wisłoczej w Krośnie. Poszkodowane trafiły do szpitala.

Podkarpacki Wydział Zamiejscowy Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Rzeszowie wspólnie z Agencją Bezpieczeństwa Wewnętrznego prowadzi śledztwo w sprawie szpiegostwa na rzecz rosyjskiego wywiadu. W toku postępowania zatrzymano mężczyznę, który usłyszał prokuratorskie zarzuty. Sąd uwzględnił wniosek prokuratora i zastosował wobec podejrzanego tymczasowe aresztowanie. Mężczyznę zatrzymano w pokoju hotelowym na terenie Przemyśla.

REKLAMA
© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?