KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Na sygnale

Prokuratura Rejonowa w Krośnie prowadzi śledztwo w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci krośnieńskiego biznesmena, Jerzego Krzanowskiego współzałożyciela firmy Nowy Styl, jednego z najbogatszych Polaków. O jego zaginięciu informowaliśmy 6 czerwca.

REKLAMA
Policja poszukiwała zaginionego Jerzego Krzanowskiego, 54-letniego mieszkańca Krościenka Wyżnego, współzałożyciel firmy Nowy Styl.

20-letni mieszkaniec powiatu strzyżowskiego nie dość, że nie zatrzymał się do kontroli drogowej, to jeszcze na odcinku niespełna dziesięciu kilometrów, popełnił szereg wykroczeń, za które na jego konto wpłynęło 226 punktów karnych. Jak tłumaczył, uciekał bo chciał uniknąć konsekwencji i myślał, że mu się uda.

Troje spacerowiczów odniosło obrażenia, gdy z przyczepy przejeżdżającego ciągnika rolniczego zsunęły się transportowane rury wodociągowe.

46-latek miał około 2 promile alkoholu w organizmie i przewoził swoim samochodem 5-letnie dziecko. Mężczyźnie grosi nawet 3 lata więzienia.

W tym roku kompletnie nie sprawdziły się obawy przed psikusem ze strony pogody i śnieżnej Wielkanocy, przeciwnie - jest bardzo ciepło, wiosennie, niczym pod koniec maja, a mamy przecież dopiero przełom marca i kwietnia. Dyngus przyjdzie z opóźnieniem - we wtorek nasunie się front chłodny z opadami deszczu i spadkiem temperatury. Świąteczny poniedziałek przyniesie jeszcze słoneczną, ciepłą i suchą pogodę, chociaż momentami da się we znaki porywisty południowy wiatr.

20 marca (środa) na odcinku drogi wojewódzkiej nr 990 w Ustrobnej, przewidywane są utrudnienia w ruchu. Mają one związek z planowanym protestem rolników.

27-letni kierujący czterokołowcem wjechał do rowu. On oraz podróżujący z nim pasażer trafili do szpitala. Mężczyźni byli nietrzeźwi.

Pijany kierowca został ujęty w przez świadków. Mężczyźnie uniemożliwiono wyjazd z jednego z krośnieńskich parkingów.

38-letni mężczyzna został potrącony przez ciężarowe Iveco, którego kierujący chciał ominąć rolniczą blokadę. Do zdarzenia doszło 28 lutego przed godziną 7 w rejonie przejścia granicznego w Barwinku.

W niedzielę w nocy, policjanci patrolujący ul. Lwowską w Krośnie, zwrócili uwagę na Hondę, która miała otwartą klapkę wlewu paliwa. Chcąc poinformować o tym fakcie kierującą, funkcjonariusze zatrzymali pojazd.

Niezachowanie bezpiecznej odległości między pojazdami było prawdopodobną przyczyną zderzenia trzech samochodów w miejscowości Jaszczew. Trzy osoby trafiły do szpitala.

Podczas Świąt Bożego Narodzenia, na terenie Krosna i powiatu doszło do kilku niegroźnych zdarzeń, których uczestnicy nie odnieśli poważnych obrażeń.

REKLAMA
© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?