Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 
 

Kiosk

Czy zdarza Wam się pomyśleć, że pewne rzeczy nie mają większego sensu? Albo pewne zachowania, czy też decyzje? Jak to powiedzieć po angielsku podpowie Wam Agnieszka Mączyńska- Pudło, youtuberka, właścicielka Studio Języków Obcych "4 Business&4People".

REKLAMA
W nauce języka obcego w pewnym momencie najtrudniej uczyć się nowych słówek. Skąd brać nowe słówka i jak się ich uczyć - o tym opowiem Wam w poniższym artykule Agnieszka Mączyńska- Pudło, youtuberka, właścicielka Studio Języków Obcych "4 Business&4People".

Wózek narzędziowy to niezwykle przydatny element wyposażania warsztatu samochodowego czy serwisu wulkanizacyjnego. Często to właśnie narzędzie mają tendencję do znikania i gubienia się. Ze względu na ich często niewielki rozmiar, trudno je następnie znaleźć. Wózki narzędziowe pozwalają na ich bezpieczne i pewne przechowywanie, pod warunkiem oczywiście, że użytkownik wyrobi w sobie nawyk odkładania narzędzi do wózka.

Wątroba to największy organ naszego organizmu, który pełni dużo istotnych dla naszego zdrowia funkcji. Odpowiedzialna jest za wydzielanie żółci, której potrzebujemy do sprawnego trawienia. Bierze też udział w metabolizmie węglowodanów, białek i tłuszczów. Produkuje heparynę, odpowiedzialną za krzepliwość krwi, reguluje ilość krwi i usuwa stare czerwone krwinki. Jak widać wątroba to bardzo ważny organ – dlatego warto o nią dbać.

Królewicz na białym rumaku? Nic z tych rzeczy! Współczesne kobiety pragną czegoś więcej! Poznajcie tych kilku bohaterów romansów, którzy sprawią, że wstrzymać oddech na kilka sekund. Te książki zapewnią wam niezwykłą dawkę emocji i pozwolą zapomnieć o problemach miłosnych. Gorący romans można mieć także z książką, albo nawet - z kilkoma na raz!

Epidemia koronawirusa zachwiała całym naszym dotychczasowym życiem. Kolejny lockdown spowodował, że wiele osób pracuje i uczy się zdalnie, a zamknięte siłownie, baseny czy kluby fitness uniemożliwiają dotychczasową aktywność. To sprzyja siedzącemu trybowi życia, który połączony z towarzyszącym wielu osobom stresem, nie jest korzystny dla samopoczucia. Jak zachować zdrowie fizyczne i psychiczne podczas lockdownu? Poznaj sprawdzone sposoby.

Każdemu pracownikowi należy się wygodne stanowisko pracy. Zapewnienie takiego nie powinno być dobrą wolą pracodawcy, a jego obowiązkiem. Z roku na rok, coraz więcej osób zaczyna pracować przy komputerze. Po długim czasie siedzenia na niewygodnym krześle, zaczynają pojawiać się dolegliwości, takie jak ból karku czy pleców. Osoba pracująca nie jest wtedy w stanie skupić się na swoich obowiązkach, a to z kolei nie jest korzystne również dla pracodawcy.

O zegarkach mówi się, że stanowią wizytówkę swoich właścicieli. Nic zatem dziwnego, że wiele osób rozgląda się za czasomierzami, które wyróżniają się niebanalnym designem i szlachetnymi materiałami. Wśród propozycji, które od lat cieszą się dużą popularnością, z pewnością należy wymienić zegarki złote. Co warto o nich wiedzieć? Czy to dobra inwestycja i czy jest ona zarezerwowana jedynie dla osób zamożnych?

Istnieje wiele czynników odpowiedzialnych za osłabienie i utratę włosów. Jednym z nich jest permanentny stres, który obniża naszą odporność i może wywoływać lub zaostrzać objawy wielu chorób. Napięcie psychiczne odbija się na zdrowiu całego organizmu, również włosów osłabiając ich kondycję i prowadząc często do łysienia.

Z problemem nadmiernego zadłużenia zmaga się coraz więcej Polaków. Wraz z postępującymi zmianami gospodarczymi, związanymi z pandemią, tylko w ciągu dwóch jej pierwszych miesięcy, długi Polaków wzrosły o ponad 2 miliardy złotych! Jak bezpiecznie dla swoich finansów skorzystać z pożyczki? O czym należy pamiętać?

Kiedy ostatnio wymieniałeś swój materac na nowy? Zapewne niewielu z nas mogłoby bez wahania odpowiedzieć na to pytanie. Często zdarza się, że korzystamy z jednego materaca nawet przez kilkanaście lat, narażając się tym samym nie tylko na dyskomfort, ale także konsekwencje natury zdrowotnej. Jak często powinniśmy wymieniać materac? Co świadczy o tym, że nadszedł już ten czas?

Życie pędzi, dzień za dniem mija szybko. Zwolnij, zrelaksuj się, odpocznij - jak to powiedzieć po angielsku? Opowie Wam Agnieszka Mączyńska-Pudło, właścicielka Studio Języków Obcych "4Business&4People", youtuberka na kanale "Jak to powiedzieć?"

Nie bez powodu mówi się, że reklama jest dźwignią handlu. Powiedzenie to wydaje się dziś jeszcze bardziej aktualne, z racji ogromnej konkurencji na rynku. Firmy mają nie lada zadanie, by przekonać do siebie potencjalnych klientów. Oczywiście najpopularniejszym kanałem komunikacji jest Internet i należy korzystać z jego narzędzi pełnymi garściami, ale czy to wystarczy? Okazuje się, że nie, a świetnym sposobem na zareklamowanie przedsiębiorstwa są np. kubki termiczne z nadrukiem albo billboardy.

REKLAMA
Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj