Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
Przyczepka samochodowa Garden Trailer 200 DMC 750 kg
Przyczepka samochodowa marki UNITRAILER model GARDEN TRAILER 200 z DMC do 750 kg i dostawą w dowolne miejsce w Polsce i Europie. Nasze przyczepki wysyłamy w ciągu 24h od złożenia zamówienia – mamy je cały czas dostępne na stanie. Do przyczepki dodajemy komplet dokumentów potrzebnych do rejestracji: homologację, fakturę zakupu, certyfikat autoryzacyjny.

Przyczepka oparta jest na jednej, nowoczesnej osi skrętnej renomowanej firmy AL-KO lub KNOTT (stosujemy je zamiennie ze względu na
1799 PLN
Firma Synerte Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie poszukuje Młodszego Specjalisty ds. Księgowości. Jesteśmy firmą działającą w branży elektrycznej oraz automatyki przemysłowej, która współpracuje z kontrahentami z całej Europy, z krajów Ameryki Północnej, a nawet z Państwami Azji Wschodniej.

Z nami, nie musisz obawiać się, że nie podołasz nowym wyzwaniom! Jako Firma stawiamy przede wszystkim na rozwój naszych pracowników !

Do Twoich obowiązków będzie należeć:
Kredyt dla Ciebie i Firmy, do 200 tys
Polska Grupa Finansowa oferuję kredyty gotówkowe oraz konsolidacyjne.
Minimalny dochód uzyskiwany od 500 zł miesięcznie.
Zadzwoń i uzyskaj więcej informacji !
Telefon: 790501503
Nie wymagamy zaświadczeń z zakładu pracy- wystarczy Pit-11 z zakładu pracy.
Pomagamy również osobom: w ciężkiej sytuacji finansowej , w przypadku braku zdolności,w przypadku pętli chwilówek, kiedy Bank odmówił Kredytu.
Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat przed podpisaniem umo
1 PLN
Krosno/Głowienka - działki budowlane
Nieruchomość znajduje się w Głowience na pograniczu z Krosnem, w obszarze zabudowy mieszkaniowej domów jednorodzinnych o charakterze zagrodowym.
Działka nr 836 (0,2800 ha) przy drodze dojazdowej (asfaltowej). Na terenie działki znajduje się sieć gazowa i energetyczna. Sieć kanalizacyjna na sąsiednich działkach w małej odległości. Zaletą działki jest możliwość podzielenia jej na dwie działki.
Działka nr 837 (0,0500 ha) to mały czworokąt.
Cena obejmuje całość (dwie działki), n
180000 PLN
Bajeczny Wietnam  WAGABUNDA KROSNO ZAPRASZAMY!!!
Dzień1: Warszawa - Hanoi. Wylot z Warszawy
Dzień 2 :
Przylot do Hanoi i rozpoczęcie programu. Transfer do hotelu, zakwaterownie i czas wolny na odpoczynek oraz zwiedzanie Hanoi we własnym zakresie. Nocleg w Hanoi.
Dzień 3: Hanoi- Tho Ha. Śniadanie. Przejazd do tradycyjnej wioski Tho Ha. Po krótkim rejsie promem spacer po skansenie oraz pokaz wyrobu papieru ryżowego do sajgonek. Przejażdżka rikszami po starych dzielnicach Hanoi, możliwość spróbowania tradycyjnych lokalnych
4999,00 PLN
Olchowiec nad Jeziorem Solińskim (234.238)
Do sprzedania działki o powierzchni od 600 m2 do 1800 m2
(numery działek przeznaczonych do sprzedaży zaznaczono)
Działki położone nad Zalewem Solińskim w miejscowości Olchowiec w gminie Czarna w województwie podkarpackim. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego Chrewt 6, przeznaczone są na cele usług turystycznych i rekreacyjnych oraz zabudowy letniskowej. Działka nr 328/7 jest zabudowana. Pozostałe działki są niezabudowane.
Przepiękne widoki i bliski dostęp do
Gruzja Wagabunda Krosno ZAPRASZAMY!!!
Gruzja
Wylot z Gdańska
W programie m.in. Katedra Bagrati w Kutaisi, Mccheta, stare miasto Tbilisi, Gori i wycieczka jeepami do Kzabegi - Gergeti!

Cena zawiera przelot z opłatami lotniskowymi, transfery lotniskowe i bus podczas zwiedzania, zakwaterowanie w hotelach 3* w Tibilisi, śniadania i obiadokolacje, opieka pilota i lokalnego przewodnika, ubezpieczenie NNW, KL, CHP i Bagażu
2699,00 PLN

Kierowca C+E

NOWOŚĆ
Witam

Zatrudnię kierowcę kat.C+E na umowę o pracę jazda po terenie kraju każdy weekend w domu wymagana karta kierowcy.
123 PLN
Firma Synerte Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie poszukuje Specjalisty ds. Księgowości. Jesteśmy firmą działającą w branży elektrycznej oraz automatyki przemysłowej, która współpracuje z kontrahentami z całej Europy, z krajów Ameryki Północnej, a nawet z Państwami Azji Wschodniej.

Z nami, nie musisz obawiać się, że nie podołasz nowym wyzwaniom! Jako Firma stawiamy przede wszystkim na rozwój naszych pracowników !

Do Twoich obowiązków będzie należeć:

Hurgada WAGABUNDA KROSNO - zapraszamy
Hurgada LABRANDA CLUB MAKADI 4*

Położenie przy pięknej piaszczystej plaży w zatoce Makadi Bay.
Bogaty program animacyjny.
Polecany szczególnie dla osób aktywnych i rodzin z dziećmi.
Bezpłatny internet na terenie całego hotelu.
Wylot z Katowic lub Warszawy
1795.00 PLN

Szukaj ogłoszeń

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj