KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Switch to desktop Register Login

Nieruchomości

Mieszkania w Polsce nadal sprzedają się jak świeże bułeczki. Jeśli także przymierzasz się do zakupienia własnego "M", w takim przypadku poznaj 5 najczęściej popełnianych błędów przy tej transakcji. Jakie pułapki czekają na klientów?

REKLAMA
 

Lokowanie pieniędzy w lokatach bankowych lub obligacjach nie przynosi już znacznych zysków. Coraz częściej zauważamy, że osoby, które dotychczas powierzały swoje pieniądze bankom znajdują inny sposób na pewny zysk. Mowa o zakupie nieruchomości z przeznaczeniem na wynajem. Mieszkanie kupione w odpowiedniej lokalizacji może nam przynieść spore pieniądze.

Szukasz mieszkania i nie do końca wiesz, na co zwracać uwagę? Rynek wtórny czy rynek pierwotny – od tego wszystkiego czujesz, że boli Cię głowa. Nie wiesz, jakie korzyści niesie za sobą możliwość skorzystania z rynku pierwotnego. Jakie obawy kierować względem rynku wtórnego? Aby móc dobrze poruszać się w jednym i drugim zacznijmy od analizy rynku pierwotnego.

Stan „pod klucz” to rozwiązanie, na które osoby inwestujące w nowe mieszkanie decydują się coraz częściej. W modelu tym, w odróżnieniu od standardu deweloperskiego, który wymaga dodatkowego nakładu pracy, otrzymujemy całkowicie wykończone pomieszczenia, do których można się wprowadzić, przyjeżdżając jedynie z walizką.

REKLAMA
© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Are you sure that you want to switch to desktop version?