Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Nieruchomości lepsze od lokat

zdj. ilustracyjne zdj. ilustracyjne

 

Lokowanie pieniędzy w lokatach bankowych lub obligacjach nie przynosi już znacznych zysków. Coraz częściej zauważamy, że osoby, które dotychczas powierzały swoje pieniądze bankom znajdują inny sposób na pewny zysk. Mowa o zakupie nieruchomości z przeznaczeniem na wynajem. Mieszkanie kupione w odpowiedniej lokalizacji może nam przynieść spore pieniądze.

Prężny rynek nieruchomości
W Polsce nie brakuje osób zainteresowanych wynajmem. Studenci, a także młode rodziny wynajmują mieszkania, bowiem nie mają środków na zakup własnego. W ostatnim czasie na popularności zyskuje, również wynajem kwater dla firm. A spadek cen na rynku nieruchomości kusi i wiele osób dotychczas trzymających pieniądze w banku zaczyna inwestować w mieszkania. To idealny sposób na zarobek. Pewny zysk gwarantuje jednak zakup mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji najlepiej w większym mieście.

Lokalizacja to pewny najemca
Warto zakupić mieszkanie w mieście akademickim. Tam gdzie dużo studentów, tam i spory popyt na wynajem. Młodzi ludzie to najaktywniejsza grupa w sferze najmu mieszkań. Kupując mieszkanie rozkładowe w okolicy uczelni mamy praktycznie pewność na ciągły wynajem. Jeśli wybieramy lokum położone w nieco większej odległości od uczelni starajmy się, by znajdowało się w pobliżu przystanków autobusowych lub tramwajowych. Jeśli naszą grupą docelową do najmu będą młode rodziny postawmy na spokojną lokalizację w pobliżu parku, szkoły lub przedszkola. Patrząc na przykładzie Warszawy taką dzielnicą jest Mokotów. Każde większe miasto posiada dzielnice, które cieszą się dużym zainteresowaniem potencjalnych najemców. (źródło: http://apm-development.com.pl/mieszkania-warszawa-mokotow/)

Nie zapominajmy o standardzie
Najemcy coraz większą uwagę przywiązują do standardu wynajmowanego mieszkania. Odpowiedni wygląd wnętrza to wielki atut, dlatego decydując się na zakup mieszkania zwróćmy na to szczególną uwagę. Obecnie da się niewielkim kosztem stworzyć schludne i przytulne mieszkanie. Meble i wszelkie urządzania gospodarstwa domowego można zakupić w atrakcyjnych cenach. Musimy jednak włożyć w to trochę wysiłku i rozeznać się w ofertach sklepów. Aranżację wnętrza warto dostosować do grupy, której chcemy wynajmować nasze mieszkanie. Inaczej wnętrze urządzimy dla studentów, a jeszcze inaczej dla rodziny. Decydując się na zakup nieruchomości przemyślmy starannie naszą decyzję. Odpowiednio wybrane i urządzone mieszkanie da nam poczucie bezpieczeństwa i pewnego zysku.

1 komentarz

  • Kamil1983

    Kupno mieszkania to bardzo dobra inwestycja i przede wszystkim bezpieczna. Podstawa to lokalizacja, jeśli będzie blisko centrum zawsze znajdziemy chętnego który zechce je wynająć.

    Zgłoś nadużycie Kamil1983 środa, 07, wrzesień 2016 10:20 Link do komentarza

REKLAMA


Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj