Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Dominacja południowego wiatru utrzyma się do piątku, koniec tygodnia natomiast przyniesie zmiany. Zacznie do nas docierać wilgotniejsza i chłodniejsza masa powietrza z Arktyki. Mimo że ciśnienie pozostanie dość wysokie, to pogodę kształtować będzie niż. Wystąpią także opady deszczu ze śniegiem oraz śniegu. Gdzieniegdzie krajobrazy zabielą się.

REKLAMA
Na Rynku w Krośnie powstał nowy sklep odzieżowy. W dobie pandemii, zamykających się lokali usługowo-handlowych, czy restauracji - na Rynek Krosna wraca handel?

Od kilku lat Biuro Karier i Praktyk krośnieńskiej Uczelni organizuje Targi Pracy, które od zawsze cieszyły się olbrzymią popularnością . W tym roku ze względu na sytuację epidemiologiczną targi odbędą się w formie wirtualnej.

30 listopada zaplanowano sesję Rady Miasta. Krośnieński samorząd zajmie się między innymi: opłatami za gospodarowanie odpadami komunalnymi, oświetleniem miasta, krośnieńskim dworcem, czystością na przystankach, budową drogi pomiędzy ul. Polną, a ul. Sikorskiego, budową zatoki parkingowej przy ul. Prochownia oraz gospodarką nieruchomościami, czy problemami społecznymi mieszkańców. Zdalna sesja odbędzie się 30 listopada 2020 r. (poniedziałek) o godz. 9.00. Zobaczcie program sesji.

26 i 27 listopada pojawią się utrudnienia na drodze Królik Polski - Bałucianka. Powodem są prace drogowe związane z prowadzoną inwestycją przez Powiat Krośnieński.

Uwaga na oblodzenia. Mogą wystąpić w południowej części Podkarpacia. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia.

W kolizji na skrzyżowaniu ulic Kolejowej i Tysiąclecia w Krośnie ucierpiały trzy osoby. Policja zatrzymała prawo jazdy 21-latkowi kierującemu BMW. Mężczyzna tłumaczy się, że na skrzyżowaniu nie było oznakowania.

Zbliżamy się ku zimowej aurze. Opady śniegu utrudniać będą jazdę zmotoryzowanym. Starostwo Powiatowe w Krośnie podało informacje oraz ważne telefony, które będą dostępne w okresie zimowego utrzymania dróg na terenach gmin w powiecie krośnieńskim.

Trzy samochody zderzyły się na jednym ze skrzyżowań w Krośnie. W kolizji ucierpiały trzy osoby. Sprawcy zdarzenia zatrzymano prawo jazdy. To 21-letni kierujący BMW.

Przy rondzie "Dywizjonu 303" rozpoczęły się prace związane z budową trzech budynków wielorodzinnych. W miejscu, w którym miał powstać kościół - powstanie 71 mieszkań i lokale usługowe. Inwestorem jest krośnieńskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego.

Trwają przygotowania do powiększenia strefy płatnego parkowania w Krośnie. Decyzja nie została jeszcze podjęta, ale już zamontowano parkometry na pięciu dużych, dotychczas bezpłatnych, parkingach. Sprawa wygląda na przesądzoną.

Właściciele psów i kotów mieszkających w Krośnie mają możliwość skorzystania z 50% dofinansowania do zabiegu sterylizacji psów i kotów. Do początku grudnia mogą też za darmo zaczipować psa.

Magistrat wraca do regulacji studzienek kanalizacyjnych na krośnieńskich ulicach. W najbliższych dniach kierowców czekają utrudnienia. Zobaczcie gdzie.

REKLAMA
 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj