KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Starebiabice.info - nowy portal dla mieszkańców podwarszawskiej gminy

Portale społecznościowe i serwisy informacyjne w internecie codziennie odwiedzane są przez miliony użytkowników na całym świecie. Zapewniają nam szybki kontakt z bliskimi i znajomymi, najnowsze informacje z kraju i świata czy angażujące treści, które wychodzą naprzeciw naszym oczekiwaniom. Wśród wielu ogromnych portali i prawdziwych internetowych gigantów są jednak serwisy mniejsze - często lokalne. Zajmują się one problemami mniejszych społeczności, wiadomościami z regionu czy najnowszymi ogłoszeniami. Jednym z takich miejsc w sieci jest portal Starebabice.info.

REKLAMA


Lokalne portale i ogromne serwisy - czym się różnią?

Największym zainteresowaniem cieszą się obecnie ogromne serwisy społecznościowe, które mogą pochwalić się miliardami użytkowników z całego świata. Facebook, Instagram czy Twitter co sekundę zalewane są zdjęciami, wpisami czy filmami. Pozwalają one także na szybki kontakt ze znajomymi, publikowanie własnych treści i aktywne uczestniczenie w wirtualnym życiu. Wiele osób korzysta także z serwisów informacyjnych - światowych lub ogólnokrajowych, które pozwalają nam być na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami z nawet najdalszych zakątków naszego globu. Czy oznacza to jednak, że w tak skrojonym wirtualnym ekosystemie nie ma miejsca na mniejsze portale? Okazuje się, że jest wprost przeciwnie. W sieci z powodzeniem funkcjonują bowiem tysiące lokalnych witryn, które skupiają się na społeczności danej gminy, powiatu, miasta czy dzielnicy. Doskonałym przykładem może być tutaj aglomeracja warszawska, która obfituje w tego rodzaju lokalne inicjatywy. Jedną z ciekawszych okazać się może portal Starebabice.info na którym znajdziesz np firmy lub ogłoszenia lokalne

Starebabice.info - wiadomości, ogłoszenia, oferty

Starebabice.info to portal, który swoim zasięgiem obejmuje zarówno znajdujące się domenie Stare Babice, jak i Ożarów Mazowiecki czy warszawskie Bemowo. Na jego łamach znajdziemy przede wszystkim najnowsze wiadomości, informacje i doniesienia o najważniejszych wydarzeniach (także kulturalnych i społecznych). Nie brakuje tam jednak także ogłoszeń, które dotyczą chociażby niezwykle popularnych w obrębie całej stołecznej aglomeracji nieruchomości. Na łamach serwisu znajdziemy także oferty pracy, z których skorzystać mogą zarówno młodzi ludzie bez doświadczenia, jak i pracownicy, którzy zamierzają tu kontynuować swoją zawodową karierę. Serwis jest także swoistą bazą i okazją do reklamy dla lokalnych firm i usługodawców, którzy za jej pośrednictwem mogą aktywnie zdobywać nowych klientów. Ważnym elementem serwisu są także wspomniane już wcześniej media społecznościowe - jego czytelnicy mogą bowiem skorzystać ze strony na Facebooku czy specjalnej grupy dla mieszkańców. Portal Starebabice.info ma więc szansę stać niezbędnikiem tutejszych mieszkańców.

  • autor: Redakcja

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?