KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

EKSTREMALNY WEEKEND w Iwoniczu-Zdroju

Już od godz. 14:00 w sobotę 20 sierpnia 2011 zapraszamy wszystkich na IV Dzień Sportów Ekstremalnych, który odbędzie się na iwonickim deptaku. Na imprezie tej przede wszystkim zaprezentujemy wiele dyscyplin sportów ekstremalnych (m.in. wspinaczka, downhill, BMX,modele latajace), ale nie zabraknie również różnego rodzaju konkursów dla publiczności i oczywiście jak co roku na scenie pojawi się kilka zespołów muzycznych (BRANŻA, ELENKEY, WALKIRIA, THE GRENDS), które rozruszają wszystkich.

REKLAMA


alt

Sponsorzy zadbają o atrakcyjne nagrody dla uczestników konkursów. Zakończenie pierwszego dnia imprezy planowane jest na godz. 22:00.

Więcej info o IV Dniu Sportów Ekstremalnych na www.extremesouthteam.yoyo.pl
Drugiego dnia ekstremalnej imprezy, czyli w niedzielę przenosimy się na Przedziwną DH - trasę zjazdową na Górze Przedziwnej, gdzie przeprowadzimy III edycję zawodów downhill’owych z serii GRAWITACJA – Przedziwna DH 2011. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w rywalizacji o pierwsze miejsca, a kibiców zapraszamy do podziwiania dalekich lotów i równie udanych lądowań czego również życzymy zawodnikom. Jeśli chcecie poczuć mocny zastrzyk adrenaliny, musicie być razem z nami!

Zawody rozpoczynamy 21 sierpnia o 8:00 na Przedziwnej DH, dekoracja Zwycięzców 19:00 Plac Dietla, a na koniec After Party i zabawa dla wszystkich do białego rana w pubie Piekiełko z zespołami: BRANŻA oraz THE GRENDS.

Sponsorów przybywa, pula na nagrody rośnie, a do zawodów coraz mniej czasu! Zapraszamy do zapoznania się z trasą i do zapisów przez formularz zgłoszeniowy!

alt

GRAWITACJA - Przedziwna DH 2011
21 sierpnia 2011 - Iwonicz-Zdrój - Góra Przedziwna


start 8:00
koniec po after party

8:00 - 12:00 Otwarcie biura zawodów - przyjmowanie zgłoszeń, wydawanie numerów startowych, rozdawanie kart, mapek, programów, gadżetów etc.
8:30 odprawa służb zabezpieczających,
9:00 odprawa techniczna,
9:30 rozpoczęcie zawodów "GRAWITACJA - Przedziwna DH 2011"
9:30-10:30 trening z zatrzymywaniem,
10:30 - 11:00 - obowiązkowy trening non-stop,
11:30 finał DH - pierwszy przejazd,
13:00 drugi przejazd,
19:00 Dekoracja, wyniki, puchary, (Plac Dietla)
20:30 After Party (pub Piekiełko) zagrają zespoły BRANŻA oraz THE GRENDS

alt

IEST

  • autor: IEST

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?