KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Zaginął 58-letni Janusz Bałon

Zaginął 58-letni Janusz Bałon Fot. materiały KMP Krosno

Policja z Krosna oraz dukielscy funkcjonariusze poszukują zaginionego Janusza Bałon, 58-letniego mieszkańca Równego. W ustaleniu, gdzie może przebywać zaginiony pomagał jasnowidz.

REKLAMA


Mężczyzna we wtorek, 26 listopada 2019 roku około godz.18, wyszedł z miejsca zamieszkania i do tej pory nie powrócił do domu, i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis: wzrost około 170 cm, szczupła budowa ciała, włosy długie, proste, siwe, zarost w postaci siwej brody, oczy koloru zielonego, braki w uzębieniu.

W chwili zaginięcia ubrany był w granatowe spodnie typu jeans oraz jasny sweter.

Jak informuje portal Krosno112.pl, w poszukiwaniach prócz policjantów biorą udział ratownicy GOPR Bieszczady, strażacy oraz Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza Legion Gerarda. W ustaleniu, gdzie może przebywać zaginiony pomagał jasnowidz.

- Po poszukiwaniach w terenie, zostały również sprawdzone wszystkie pustostany w okolicy. Sprawdzono miejsca wskazane przez jasnowidza. Jednak bez żadnych pozytywnych rezultatów - informuje asp. sztab. Paweł Buczyński z KMP Krosno.

Wszystkie osoby, które mogą mieć informacje o miejscu przebywania zaginionego proszone są o kontakt osobisty bądź telefoniczny z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Krośnie ul. Lwowska 28, tel. 13 43 29 310 lub 997.

red.

  • autor: red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?