KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Region: Odnaleziono ciało 17-letniej Katarzyny Nowickiej [AKTUALIZACJA]

Zaginiona 17-letnia Katarzyna Nowicka. Zaginiona 17-letnia Katarzyna Nowicka. Fot. materiały KPP Sanok

Policja prowadziła poszukiwania zaginionej 17-letniej Katarzyny Nowickiej, mieszkanki Sanoka. Nastolatka wyszła z domu w środę, 14 kwietnia około godziny 19 i do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania. Dziś odnaleziono jej ciało.

REKLAMA


Rysopis: wzrost około 167 cm, szczupła sylwetka, włosy-długie, ciemne, proste, oczy-szare, nos-prosty, uzębienie - pełne, nosi aparat ortodontyczny.

17-latka w dniu zaginięcia ubrana była w czarny płaszcz o długości do polowy uda, rozpinany na guziki, czarne buty typu glany, czarne spodnie, szarą czapkę z cekinami, czarny szalik z kieszeniami. Miała czarny plecak.

Wszystkie osoby posiadające informacje na temat zaginionej proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Sanoku na numer telefonu 47 8296 310 lub 47 8296 311.

[AKTUALIZACJA: 16:15]

Ciało 17-latki zostało odnalezione. Na miejscu zdarzenia prowadzone są czynności pod nadzorem prokuratora, trwają oględziny. Sekcja zwłok zaplanowana na piątek, 16 kwietnia na godz. 9.

Jak poinformowała Izabela Jurkowska-Hanus - prokurator rejonowy dla Sanoka - Czynności są wykonywane pod kątem ewentualnego podejrzenia popełnienia czynu z art. 151 kk., czyli tzw. udzielenia pomocy, podżegania do popełnienia samobójstwa.

"Kto namową lub przez udzielenie pomocy doprowadza człowieka do targnięcia się na własne życie, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 5".

Sprawdzane są wszystkie możliwe hipotezy.

  • autor: Redakcja

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?