Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Młodzi muzycy na start! Ruszają zgłoszenia na Nowe Źródła 2015

Rejestracja i wydanie albumu, udział w warsztatach rozwoju i inspiracji, zaproszenie na występ na Festiwalu Folkowisko - to jedne z wielu nagród czekających na młodych muzyków w konkursie Nowe Źródła 2015. Organizatorzy czekają na zgłoszenia do końca marca.

REKLAMAMłodzi twórcy z województwa lubelskiego i podkarpackiego mają możliwość wzięcia udziału w pierwszej edycji przedsięwzięcia, które, według zapowiedzi organizatorów, jest czymś więcej niż konkurs. W jego skład wchodzą bowiem również warsztaty dla finalistów, jam-session'y oraz koncert mistrzowski.

Pierwszym etapem wydarzenia jest zbieranie zgłoszeń chętnych do uczestnictwa w konkursie. Spośród nich wyłonionych zostanie 10 najlepszych zespołów bądź solowych muzyków, którzy zostaną zaproszeni na spotkanie finałowe. Odbędzie się ono w dniach 1-2 maja w siedzibie Stowarzyszenia Folkowisko w wypoczynkowej miejscowości Gorajec. Na prowadzonych podczas finału warsztatach młodzi muzycy będą mogli nauczyć się m.in. jak poruszać się po scenie i po studiu nagraniowym, jak efektywnie promować swoje nagrania, a także, gdzie szukać źródeł inspiracji artystycznej. 2 maja muzycy wezmą udział w koncercie finałowym, a jury wyłoni spośród nich najlepszych. Zwycięzca otrzyma możliwość rejestracji i wydania płyty (EP) w Tomedia Studio, a także otrzyma zaproszenie na występ na Festiwalu Folkowisko.

Do udziału zaproszeni są muzycy w wieku od 15 do 25 lat z miejscowości do 65 tys. mieszkańców. Organizatorzy czekają na zgłoszenia do 31 marca, formularz zgłoszeniowy do pobrania na stronie www.nowezrodla.gorajec.info. Należy dołączyć do niego dwa utwory w formie odnośnika do filmików na YouTube albo w osobnych plikach dołączonych do maila.

Szczegółowe informacje na stronie: www.nowezrodla.gorajec.info. Zobacz także: facebook.com/nowezrodla

 

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj