KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Jakie komedie romantyczne warto zobaczyć?

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne

Mężczyźni z pewnością nie są fanami komedii romantycznych. Chociaż na pewno są wyjątki! Ale wiele kobiet lubi odpocząć przed telewizorem, oglądając dobrą komedię romantyczną. Ale powstało ich tyle, że ciężko stwierdzić, które z nich są warte uwagi, a które nie. Dlatego zrobiliśmy to za was. Wybraliśmy kilka wartych uwagi komedii romantycznych, które mogą was zainteresować. Jeśli lubicie oglądać takie filmy - podzielcie się w komentarzach, jakie są wasze ulubione tytuły.

REKLAMA


Amelia

Amelia Poulain jest piękną, młodą kobietą. Sama żyje w wielkim mieście - Paryżu. Mieście miłości. Pracuje jako kelnerka w małej kafejce. Jedyne, co odczuwa, to zagubienie i samotność. Nie ma ani przyjaciół, ani rodziny. Ale jeden dzień coś zmieni. Odnajduje w swojej łazience skarb, który ktoś ukrył tam przed laty. Postanawia więc odnaleźć właściciela. Widząc, jak ten cieszy się na widok przesyłki, wymyśla sobie nowy sposób na życie. Będzie uszczęśliwiała ludzi! To całkowicie zmienia jej cały świat, aż w końcu na jej drodze pojawia się pewien mężczyzna... Jeśli chodzi o komedie romantyczne - to prawdziwy majstersztyk.

Holiday

Amanda i Iris to dwie zupełnie różne kobiety. Iris jest beznadziejnie zakochana w mężczyźnie, który niebawem będzie żenił się z inną. Po drugiej stronie kuli ziemskiej mieszka z kolei Amanda, która dowiaduje się, że jej partner nie był jej wierny... Ostatecznie kobiety poznają się na specjalnej stronie, która aranżuje zamianę domów. I w ten sposób Iris przybywa do słonecznego Los Angeles, a Amanda do zaśnieżonej Anglii, do małej wsi. I chociaż zupełnie się tego nie spodziewają, spotka je tutaj coś pięknego. To, czego nieustannie szukają.

Pretty Woman

Klasyka wśród komedii romantycznych. Vivian jest prostytutką, którą spotyka niesamowity los. Biznesmen Edward płaci jej za tydzień pracy, aby ta spędziła trochę czasu w jego towarzystwie. Początkowy układ jednak może całkowicie się zmienić, kiedy do głosu dojdą uczucia... Niesamowita komedia romantyczna, która skruszy absolutnie każde serce.

Dziennik Bridget Jones

Ekranizacja powieści Helen Fielding. 32-letnia Bridget Jones, załamana kolejnymi niepowodzeniami na polu miłości, postanawia zacząć prowadzić intymny dziennik, w którym będzie zapisywała to, w jaki sposób odmienia swoje życie. Na pewno nie spodziewa się, że wszystko zmieni się w taki sposób. I że nagle z posuchy zrobi się całkowita klęska urodzaju... Jak ostatecznie skończy się poszukiwanie, na jakie wyruszyła Bridget Jones?

Love, Rosie

Film opowiada nam wzruszającą historię o Rosie Dunne i Alexie, którzy są najlepszymi przyjaciółmi. Oboje planują naukę w jednym z najlepszych uniwersytetów USA. Wszystko całkowicie przewraca się do góry nogami, kiedy po szalonej nocy z jednym z chłopaków ze szkoły, Rosie orientuje się, że jest w ciąży. Nieustannie wypycha Alexa do wyjazdu na uczelnię, jednocześnie przygotowując się do roli matki... Czy ich przyjaźń przetrwa lata rozłąki i tyle tysięcy kilometrów? Czy zaryzykują wszystko dla rodzącej się między nimi miłości?

  • autor: Redakcja

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?