KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Ogromna moc i brak hamulców! FIM Speedway Grand Prix 15 już dostępny!

Speedway to jeden z najbardziej ekscytujących sportów motorowych, z ogromną ilością kibiców na całym świecie. To sport, w którym zawodnicy biorą udział w wyścigach na absolutnie unikatowych motocyklach 500cc - o potężnej mocy i bez hamulców. Najnowsza gra koncentruje się na najbardziej prestiżowych i najważniejszych indywidualnych rozgrywkach żużlowych - cyklu Grand Prix, wyłaniającym Indywidualnego Mistrza Świata.

REKLAMA


Tytuł powstał na licencji BSI Speedway Limited, dzięki czemu w grze zobaczymy wszystkie, wiernie odwzorowane stadiony z całego świata i wszystkich zawodników z sezonu 2015 - gwiazdy takie, jak Tai Woffinden, Greg Hancock, Jarosław Hampel, czy Nicki Pedersen. Z okazji premiery gry prezentujemy trailer z narracją Nigela Pearsona.

W FIM Speedway Grand Prix 15 gracze będą musieli wykazać się zręcznością i taktyką w walce o tytuł Mistrza. W grze dostępne są dwa tryby jazdy: uproszczony dla początkujących oraz symulacyjny, w którym gracz ma kontrolę nad balansem ciała zawodnika na motocyklu. FIM Speedway Grand Prix 15 odwzorowuje także niuanse tego sportu decydujące o zwycięstwie, jak np. zmieniająca się nawierzchnia toru, tworząca strefy lepszej przyczepności.

W trakcie wyścigów w FIM Speedway Grand Prix 15 usłyszymy znanych i cenionych komentatorów żużla: Nigela Pearsona oraz Piotra Olkowicza. Tryb rozgrywki wieloosobowej umożliwia wyścigi online dla 2-4 graczy jednocześnie.
FIM Speedway Grand Prix 15 został stworzony przez Softplanet Studios na licencji BSI Speedway Limited i jest dostępny od 1 grudnia 2015 roku w wersji na PC, w cenie 79,90 zł.

Oficjalna strona gry: www.sgp15.com | www.facebook.com/SpeedwayGamesPL

gs

  • autor: gs

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?