Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Ogromna moc i brak hamulców! FIM Speedway Grand Prix 15 już dostępny!

Speedway to jeden z najbardziej ekscytujących sportów motorowych, z ogromną ilością kibiców na całym świecie. To sport, w którym zawodnicy biorą udział w wyścigach na absolutnie unikatowych motocyklach 500cc - o potężnej mocy i bez hamulców. Najnowsza gra koncentruje się na najbardziej prestiżowych i najważniejszych indywidualnych rozgrywkach żużlowych - cyklu Grand Prix, wyłaniającym Indywidualnego Mistrza Świata.

REKLAMATytuł powstał na licencji BSI Speedway Limited, dzięki czemu w grze zobaczymy wszystkie, wiernie odwzorowane stadiony z całego świata i wszystkich zawodników z sezonu 2015 - gwiazdy takie, jak Tai Woffinden, Greg Hancock, Jarosław Hampel, czy Nicki Pedersen. Z okazji premiery gry prezentujemy trailer z narracją Nigela Pearsona.

W FIM Speedway Grand Prix 15 gracze będą musieli wykazać się zręcznością i taktyką w walce o tytuł Mistrza. W grze dostępne są dwa tryby jazdy: uproszczony dla początkujących oraz symulacyjny, w którym gracz ma kontrolę nad balansem ciała zawodnika na motocyklu. FIM Speedway Grand Prix 15 odwzorowuje także niuanse tego sportu decydujące o zwycięstwie, jak np. zmieniająca się nawierzchnia toru, tworząca strefy lepszej przyczepności.

W trakcie wyścigów w FIM Speedway Grand Prix 15 usłyszymy znanych i cenionych komentatorów żużla: Nigela Pearsona oraz Piotra Olkowicza. Tryb rozgrywki wieloosobowej umożliwia wyścigi online dla 2-4 graczy jednocześnie.
FIM Speedway Grand Prix 15 został stworzony przez Softplanet Studios na licencji BSI Speedway Limited i jest dostępny od 1 grudnia 2015 roku w wersji na PC, w cenie 79,90 zł.

Oficjalna strona gry: www.sgp15.com | www.facebook.com/SpeedwayGamesPL

gs

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj