Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

FIM Speedway Grand Prix 15 - premiery nowego symulatora żużla już 1 grudnia

Znamy datę premiery FIM Speedway Grand Prix 15. Nowy, licencjonowany symulator żużla, przenoszący prawdziwy sport do gry wideo, będzie miał premierę 1 grudnia 2015 roku.

REKLAMANajnowsza produkcja o sporcie żużlowym koncentruje się na najbardziej prestiżowych i najważniejszych rozgrywkach - cyklu Grand Prix, wyłaniającym indywidualnego Mistrza Świata. Tytuł został stworzony na licencji BSI Speedway Limited, dzięki czemu w grze ujrzymy pełen skład zawodników zakwalifikowanych do sezonu 2015 - gwiazdy takie, jak Tai Woffinden, Greg Hancock, Jarosław Hampel, czy Nicki Pedersen.

W FIM Speedway Grand Prix 15 gracz będzie musiał wykazać się zręcznością i taktyką w walce o tytuł Mistrza na wszystkich zawodach i stadionach z sezonu 2015. Od Torunia, Gorzowa Wlkp. i Warszawy, przez brytyjskie Cardiff, po Målilla w Szwecji i Melbourne w Australii. Walcząc o najwyższe trofea, gracz powinien przyjąć właściwą strategię na cały sezon, kupując i naprawiając części wymienne, zmieniając ustawienia motocykla, a w trakcie walki na torze - szukać ścieżek o większej przyczepności.

W grze usłyszymy znanych komentatorów żużla i odnajdziemy tryb rozgrywki wieloosobowej dla czterech graczy jednocześnie. Potężne, głośne silniki, ogromna prędkość i brak hamulców, ostra jazda w zwarciu, wiwatujące tłumy kibiców i tumany kurzu - to właśnie FIM Speedway Grand Prix 15.

Oficjalna strona gry: www.sgp15.com
Fanpage: facebook.com/SpeedwayGamesPL

FIM Speedway Grand Prix 15 będzie miał premierę w dniu 1 grudnia 2015 roku w wersji na PC, w cenie 79,90 zł.

gs

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj