Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

FIM Speedway Grand Prix 15 - strategia i taktyka drogą do zwycięstwa

FIM Speedway Grand Prix 15 to najnowszy i najbardziej realistyczny symulator żużla, stworzony na licencji BSI Speedway Limited, który będzie miał swoją światową premierę w dniu 1 grudnia 2015 roku.

REKLAMAKażdy fan tego sportu doskonale wie, że w tej dyscyplinie o zwycięstwie decydują nie tylko umiejętności kierowcy, ale w dużej mierze także przygotowania przed wyścigiem i odpowiednia taktyka. Jak te aspekty zostały rozwiązane w trakcie przenoszenia sportu do gry wideo?

Po raz pierwszy w historii, gra wideo o speedway’u w tak zaawansowany sposób odzwierciedla niuanse tego sportu decydujące o zwycięstwie. W FIM Speedway Grand Prix 15 nawierzchnia torów zmienia się dynamicznie. Wskutek kolejnych przejazdów, nawierzchnia odsypuje się na zewnętrzną stronę toru, przez co zmieniają się strefy lepszej i gorszej przyczepności, która bezpośrednio wpływa na prędkość. Każdy gracz, walczący o zwycięstwo, powinien mieć to na uwadze, szukając ścieżek o większej przyczepności i pamiętając, że co cztery wyścigi (biegi) następuje równanie toru.

Aby sięgnąć po najwyższe laury, wygrać cały sezon Grand Prix i zostać Mistrzem Świata, gracz będzie musiał także przyjąć odpowiednią strategię na cały sezon. Dlaczego nie powinno się za każdym razem ustawiać maksymalnych obrotów silnika? Jak geometria różnych torów rzutuje na optymalne ustawienia motocykla? Co kryje w sobie FIM Speedway Grand Prix 15, poza ostrym ściganiem się na owalnych torach - na motocyklach o potężnej mocy, które nie mają hamulców? Zapraszamy do obejrzenia filmu, ukazującego aspekty gry, niewidoczne na pierwszy rzut oka.
FIM Speedway Grand Prix 15 został stworzony na licencji BSI Speedway Limited, dzięki czemu w grze odnajdziemy wszystkich zawodników zakwalifikowanych do Grand Prix 2015 oraz wiernie odwzorowane wszystkie zawody i stadiony tego sezonu - w tym Stadion Narodowy w Warszawie (po raz pierwszy w grze wideo!).

FIM Speedway Grand Prix 15
Premiera: 1 grudnia 2015 roku (wersja na PC)
Cena: 79,90 zł.

Oficjalna strona gry: www.sgp15.com | www.facebook.com/SpeedwayGamesPL

gs

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj