Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Mega Kumulacja! 1 Miliard Złotych w PowerBall

Mega Kumulacja! 1 Miliard Złotych w PowerBall WLC

Ameryka szaleje! Ponad 1 miliard złotych do wygrania w jednej z największych loterii na Świecie - Amerykańskim PowerBall. Dokładnie 266 milionów dolarów co w przeliczeniu na złotówki daje około 1 miliarda 56 milionów. Suma niewyobrażalna!

REKLAMAJak zagrać ? Jeżeli mieszkamy w Stanach Zjednoczonych, możemy udać się bezpośrednio do lokalnej kolektury natomiast jeśli nie mamy takich możliwości, pozostaje nam zakup zakładu przez Internet. W Internecie możemy znaleźć wiele firm oferujących możliwość zawarcia takiego zakładu. Jednak jedną z najbardziej znanych na świecie jest World Lottery Club, który to okazał się być bardzo szczęśliwy dla Polaka w niedawnym losowaniu Australijskiego Lotto, w którym to Pan Janusz z Krasnego zdobył nagrodę drugiego stopnia.

World Lottery Club to prosta w obsłudze, bardzo intuicyjna platforma, która oferuje zakłady w takich samych cenach co oficjalne kolektury. Dodatkowo WLC oferuje serwis dla klientów w języku polskim co sprawia, że komunikacja z platformą jest prosta.

Firma World Lottery Club przygotowała specjalną promocje dla wszystkich użytkowników naszego portalu - każdy nowy gracz, który zakupi jeden zakład Powerball, otrzyma jeden zakład zupełnie GRATIS! To aż dwie szanse na ponad 1 miliard złotych za jedyne 12zł. Takiej promocji nie znajdziesz w żadnej kolekturze.

KLIKNIJ TUTAJ ABY ODEBRAĆ DARMOWY ZAKŁAD NA POWERBALL!

Dlaczego warto zostać członkiem klubu World Lottery Club?

Ponieważ członkowie klubu otrzymują dostęp do wielu, najpopularniejszych gier losowych z całego świata. Już nie trzeba ograniczać się tylko do polskiego Lotto. Zyskamy dostęp do gry w znane loterie, takie jak MegaMillions, PowerBall Niemieckie czy Australijskie Lotto.

World Lottery Club jest licencjonowanym operatorem zakładów przez Brytyjską Komsiję ds. Hazardu oraz posiada ponad 200 000 tysięcy zarejestrowanych graczy.

Obowiązuje regulamin. Oferta 18+

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj