Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl

Przedsprzedaż wejściówek na GamesRoom w "Kawce"

W najbliższy piątek (29 czerwca) w "Kawce" odbędzie się kolejny GamesRoom organizowany przez niezawodną ekipę Blueberrypuddingcake. W lokalu trwa przedsprzedaż biletów.

REKLAMATym razem event jest płatny.

- Postanowiliśmy zorganizować event płatny. Nie wynika to jednak z chęci zarobku, a możliwości dokupienia zabezpieczeń do przewozu pudeł, nowości w które macie okazję pograć, prowiantu dla głodnych Mistrzów Gry, którzy kiedy głodni, wtedy nieszczęśliwi i wreszcie do zakupu sprzętu, który pozwoli nam na rozwijanie możliwości Muffinów. Zawsze przygotowujemy dla was około 150 gier. Ich transport i eksploatacja podczas eventów jest wielka, niektóre z nich nadają się do wymiany - wyjaśniają organizatorzy.

- Od dwóch lat mieliście okazję uczestniczyć w GamesRoomach organizowanych przez Blueberrypuddingcake. Zawsze stawiamy na jakość, a wszelkie kwestie są dopięte na ostatni guzik - dodają.

Na najbliższy event przygotowano liczne planszowe nowości.

Koszt wstępu na wydarzenie Games Room w Kawce będzie wynosił 5zł. Wejściówki są dostępne w kawiarni przy ladzie. Przygotowano 75 biletów po 5 zł. Dołącz do wydarzenia: Games Room w Kawce

pd

  • autor: pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj