KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Przedsprzedaż wejściówek na GamesRoom w "Kawce"

W najbliższy piątek (29 czerwca) w "Kawce" odbędzie się kolejny GamesRoom organizowany przez niezawodną ekipę Blueberrypuddingcake. W lokalu trwa przedsprzedaż biletów.

REKLAMA


Tym razem event jest płatny.

- Postanowiliśmy zorganizować event płatny. Nie wynika to jednak z chęci zarobku, a możliwości dokupienia zabezpieczeń do przewozu pudeł, nowości w które macie okazję pograć, prowiantu dla głodnych Mistrzów Gry, którzy kiedy głodni, wtedy nieszczęśliwi i wreszcie do zakupu sprzętu, który pozwoli nam na rozwijanie możliwości Muffinów. Zawsze przygotowujemy dla was około 150 gier. Ich transport i eksploatacja podczas eventów jest wielka, niektóre z nich nadają się do wymiany - wyjaśniają organizatorzy.

- Od dwóch lat mieliście okazję uczestniczyć w GamesRoomach organizowanych przez Blueberrypuddingcake. Zawsze stawiamy na jakość, a wszelkie kwestie są dopięte na ostatni guzik - dodają.

Na najbliższy event przygotowano liczne planszowe nowości.

Koszt wstępu na wydarzenie Games Room w Kawce będzie wynosił 5zł. Wejściówki są dostępne w kawiarni przy ladzie. Przygotowano 75 biletów po 5 zł. Dołącz do wydarzenia: Games Room w Kawce

pd

  • autor: pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?