KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

6. Rodzinny konkurs "Tak się składa"

RCKP oraz CyberTech zaprasza najmłodszych i tych nieco starszych do odkrycia talentów konstrukcyjnych. 10 listopada 2019 roku odbędzie się szósta edycja konkursu "Tak się składa...". To okazja, aby przez zabawę klockami ukazać ukryte talenty początkujących konstruktorów, oderwać ich od wirtualnego świata i zachęcić do twórczego działania.

REKLAMA


Dla kogo?
W konkursie mogą wziąć udział wszyscy niezależnie od miejsca: rodziny, w tym rodziny zastępcze, z dziećmi w wieku do 14 lat. W drużynie powinien być co najmniej jeden rodzic i dziecko oraz nie więcej niż dwoje osób dorosłych.

Wyzwanie dla rodzin, czyli co mamy zrobić?
Zadanie konkursowe polega na zbudowaniu z klocków trwałej, przestrzennej konstrukcji według własnego pomysłu. Jeśli więc posiadacie klocki dowolnej, niekoniecznie znanej marki, możecie przygotować pracę konkursową, w całkowicie dowolnej dziedzinie. Konstrukcje powinny być jak najbardziej oryginalne, wymyślone i zaprojektowane przez dzieci, by były owocem dziecięcej wyobraźni oraz pasji.

Jak się zgłosić?
Zgłoszenia pracy do konkursu należy dokonać poprzez wypełnienie Karty zgłoszenia u organizatorów imprezy. Kartę można również pobrać ze strony RCKP www.rckp.krosno.pl i przynieść wypełnioną lub wypełnić w dniu imprezy w trakcie zgłoszenia. Prace konkursowe należy dostarczyć 10 listopada 2019 roku, w godzinach 9.30 - 10.00 do Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie (ul. Kolejowa 1).

Harmonogram konkursu
Prace zgłoszone do konkursu będą prezentowane w formie wystawy 10 listopada 2019 w godzinach 10.30 - 12.30. Każda praca zostanie opatrzona numerem i nazwą konstrukcji nadaną przez zgłaszających. W trakcie wystawy konkursowe Jury oceni prace. Jurorzy wyłonią najciekawsze prace i przyznają ich twórcom nagrody. Oprócz werdyktu jury, przewidziana jest nagroda publiczności. Nagroda publiczności zostanie przyznana na podstawie kart do głosowania, które będzie można pobrać u organizatorów imprezy. Ogłoszenie werdyktu Jury i wyników głosowania publiczności nastąpi około godziny 13.30 w dniu 10 listopada 2019 w budynku RCKP.

Organizatorami konkursu są Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie oraz firma CyberTech - Cybernetyczne Technologie w Edukacji.

Regulamin, karta zgłoszenia, informacje dotyczące konkursu Tak się składa - tutaj.

(rckp), red.

  • autor: (rckp), red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?