KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Serce do planszówek, pełna sala i pełne puszki

Serce do planszówek, pełna sala i pełne puszki Fot. archiwum Blueberrypuddingcake

"Games Room - Serce do planszówek" to wydarzenie, które odbyło się 20 kwietnia. To już kolejne spotkanie z planszówkami w restauracji "W Dobrym Smaku", a zarazem kolejna zbiórka na rzecz Fundacji Wielkie Serce. We wspólnych grach uczestniczyli liczni podopieczni Fundacji.

REKLAMA


Podczas "Games Room - Serce do planszówek" wypożyczono aż 186 gier planszowych!

- Mieliśmy ręce pełne roboty, wszystkie stoliki do samego końca były zajęte, a rejestracja niekiedy pękała w szwach od ludzi chętnych wypożyczyć kolejny tytuł! - relacjonują organizatorzy.

Co wypożyczono najczęściej? Prym wiodły po raz kolejny Superpsiaki od Kudu Games. Inne wybierane tytuły to: Neuroshima Hex od Portal Games, 5 sekund z Trefl, Jungle Speed, Dixit od REBEL.pl, Star Realms Polska - Games Factory oraz Sen - Nasza Księgarnia.

Była to kolejna impreza organizowana przez grupę eventową Blueberrypuddingcake i Krośnieński Klub Fantastyki "Elizjum 2.0" pod patronatem medialnym KrosnoCity.pl.

- Dziękujemy wszystkim uczestnikom za przybycie, mistrzom gry za wspaniałe wykładanie zasad, restauracji W dobrym smaku za udostępnienie sali. Oczekujcie zatem informacji na temat kolejnego eventu, która na pewno pojawi się na naszym fanpage’u - zapowiadają "Ruda" i "Piórko" z Blueberrypuddingcake.

Zdjęcia z wydarzenia możecie zobaczyć - tutaj.

pd

  • autor: pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?