KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

20 kwietnia: Serce do planszówek

Kwietniowy #GamesRoom organizowany tradycyjnie przez grupę Blueberrypuddingcake oraz Krośnieński Klub Fantastyki "Elizjum 2.0" ponownie odbędzie się w restauracji "W dobrym smaku", pod patronatem KrosnoCity.pl. Zapraszamy już 20 kwietnia! Games Room to wydarzenie poprzedzające konwent #KrosCon!

REKLAMA


Grupa Blueberrypuddingcake oraz Krośnieński Klub Fantastyki "Elizjum 2.0" po raz kolejny proponują kreatywne spędzenie czasu nad planszą w towarzystwie animatorów, którzy chętnie pomogą w rozgrywkach i wytłumaczą reguły wszelkich gier. Tym razem przygotowano aż 200 tytułów! Każdy uczestnik znajdzie coś dla siebie - w wypożyczalni znajdować się będą gry ze skrajnie różnych kategorii - szybkie, przyjemne i łatwe ale nie zabraknie również cięższych pudeł, które wymagać będą planowania i strategicznego myślenia.

Zaplanowano też inne atrakcje:
- stoisko wydawnictwa Portal Games z premierami i nowościami,
- prezentacja gry #DUOPOLy zaprojektowanej przez Lesława Niemczyka,
- pokaz gry bitewnej Star Wars Armada,
- stoisko z planszówkami od wydawnictwa Granna.

Już 20 kwietnia spotkamy się ponownie w restauracji "W dobrym smaku" (Krosno, ul. Bieszczadzka 1). Od godziny 17:00 do 22:30 będziecie mieli okazję pograć w gry planszowe, wziąć udział w sesjach RPG, rozłożyć się z bitewniakiem czy też wysłuchać prezentacji gier bez prądu, które będą dostępne dla uczestników w wypożyczalni.

Dołącz do wydarzenia na FB: Games Room - Serce do planszówek

pd

  • autor: pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?