KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Medale zawodniczek IKN Górnik Iwonicz-Zdrój w Mistrzostwach Polski w biathlonie!

Brązowa sztafeta. Od lewej Martyna Patlewicz, Faustyna Pernal, Zuzanna Zając. Brązowa sztafeta. Od lewej Martyna Patlewicz, Faustyna Pernal, Zuzanna Zając. Fot. Mariusz Jakieła

Znakomicie zaprezentowały się biathlonistki Iwonickiego Klubu Narciarskiego "Górnik" w rozegranych w Dusznikach-Zdroju (25-28.02.2021) Mistrzostwach Polski młodzików i młodzików młodszych.

REKLAMA


W pierwszym dniu zawodów w biegach indywidualnych srebrny medal wywalczyła Amelia Jakieła w biegu na 4 kilometry młodziczek młodszych.

Z dobrej strony pokazał się także Piotr Turek, który został sklasyfikowany na 9. miejscu w biegu na 8 kilometrów młodzików.

W drugim dniu biathlonowej rywalizacji w biegach sprinterskich znów na podium stanęła Amelia Jakieła tym razem zdobyła "brąz” w młodziczkach młodszych na 3 km.

Dzielnie o medale walczyli także: Piotr Turek na 6 km młodzików i Faustyna Pernal w biegu na 4,5 km młodziczek, ale ostatecznie zajęli odpowiednio 5 i 7 miejsce.

Dobrze w młodzikach młodszych na 4,5 km zaprezentował się Franciszek Michalak, zajmując 10 pozycję.

W ostatnim dniu zmagań w biegach sztafetowych na najniższym stopniu podium w biegu 3x4,5 km stanęła drużyna młodziczek IKN Górnik w składzie: Faustyna Pernal, Martyna Patlewicz i Zuzanna Zając.

Wszystkie wymienione zawodniczki oraz zawodnicy to uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Lubatowej.

  • autor: Mariusz Jakieła

1 komentarz

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?