Logo
Wydrukuj tę stronę

Pijani za kierownicą. Rekordzista: ponad 3 promile

37-latka miała ponad 3 promile alkoholu w organizmie. 37-latka miała ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Fot. archiwum KMP Krosno

Pijany 43-latek uszkodził ogrodzenie prywatnej posesji, 37-latka zjechała z drogi i uszkodziła ogrodzenie. Natomiast 20-latek uderzył w słupki odgradzające chodnik od jezdni i uciekł z miejsca zdarzenia.

REKLAMAMiał blisko 3 promile. Prowadził terenowe Mitsubishi
24 marca po godz. 13, policjanci otrzymali informację, z której wynikało, że najprawdopodobniej nietrzeźwy mężczyzna, we Wrocance, prowadzi samochód.

- Opisane w zgłoszeniu terenowe Mitsubishi, policjanci zauważyli kilka minut później i zatrzymali je do kontroli. Okazało się, że za kierownicą siedział 43-letni mieszkaniec gminy Miejsce Piastowe. Kierujący znajdował się pod widocznym wpływem alkoholu. Badanie stanu trzeźwości wykazało blisko 3 promile alkoholu w jego organizmie. Policjanci ustalili, że mężczyzna chwilę wcześniej wykonując manewr cofania uszkodził ogrodzenie prywatnej posesji - informuje KMP Krosno.

43-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Kierująca Matizem z promilami
37-latka kierująca Matizem zjechała z drogi, uszkodziła ogrodzenie i zatrzymała się w rowie. Do zdarzenia doszło 26 marca przed godz. 13, na ul. Żegleckiej w Zręcinie.

- Policjanci ustalili, że kierująca Matizem na łuku drogi straciła panowanie na pojazdem i wjechała do rowu, uszkadzając ogrodzenie jednej z prywatnych posesji. Kobieta nie odniosła poważnych obrażeń. Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 3 promile alkoholu w jej organizmie. Obrażenia jakich doznała nie zagrażają jej życiu - informuje KMP.

Pijany kierowca Hondy
28 marca około godz. 23:30 kierujący Hondą uderzył w słupki odgradzające chodnik od jezdni, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia.

- Niedługo później patrolując ulice miasta, w poszukiwaniu sprawcy mundurowi zauważyli wjeżdżający na parking przy ul. Tysiąclecia, uszkodzony samochód marki Honda. Policjanci zatrzymali kierującego do kontroli. Za kierownicą siedział 20-letni mieszkaniec gminy Wojaszówka. Badanie stanu trzeźwości 20-latka wykazało ponad 2 promile alkoholu w jego organizmie. W trakcie czynności policjanci ustalili także, że pojazd nie posiada aktualnego przeglądu technicznego - informuje krośnieńska Policja.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

O losach wszystkich kierujących zadecyduje sąd.

red.

  • autor: red.
© KrosnoCity.pl 2008 - 2021