Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Pijani za kierownicą. Rekordzista: ponad 3 promile

37-latka miała ponad 3 promile alkoholu w organizmie. 37-latka miała ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Fot. archiwum KMP Krosno

Pijany 43-latek uszkodził ogrodzenie prywatnej posesji, 37-latka zjechała z drogi i uszkodziła ogrodzenie. Natomiast 20-latek uderzył w słupki odgradzające chodnik od jezdni i uciekł z miejsca zdarzenia.

REKLAMAMiał blisko 3 promile. Prowadził terenowe Mitsubishi
24 marca po godz. 13, policjanci otrzymali informację, z której wynikało, że najprawdopodobniej nietrzeźwy mężczyzna, we Wrocance, prowadzi samochód.

- Opisane w zgłoszeniu terenowe Mitsubishi, policjanci zauważyli kilka minut później i zatrzymali je do kontroli. Okazało się, że za kierownicą siedział 43-letni mieszkaniec gminy Miejsce Piastowe. Kierujący znajdował się pod widocznym wpływem alkoholu. Badanie stanu trzeźwości wykazało blisko 3 promile alkoholu w jego organizmie. Policjanci ustalili, że mężczyzna chwilę wcześniej wykonując manewr cofania uszkodził ogrodzenie prywatnej posesji - informuje KMP Krosno.

43-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Kierująca Matizem z promilami
37-latka kierująca Matizem zjechała z drogi, uszkodziła ogrodzenie i zatrzymała się w rowie. Do zdarzenia doszło 26 marca przed godz. 13, na ul. Żegleckiej w Zręcinie.

- Policjanci ustalili, że kierująca Matizem na łuku drogi straciła panowanie na pojazdem i wjechała do rowu, uszkadzając ogrodzenie jednej z prywatnych posesji. Kobieta nie odniosła poważnych obrażeń. Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 3 promile alkoholu w jej organizmie. Obrażenia jakich doznała nie zagrażają jej życiu - informuje KMP.

Pijany kierowca Hondy
28 marca około godz. 23:30 kierujący Hondą uderzył w słupki odgradzające chodnik od jezdni, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia.

- Niedługo później patrolując ulice miasta, w poszukiwaniu sprawcy mundurowi zauważyli wjeżdżający na parking przy ul. Tysiąclecia, uszkodzony samochód marki Honda. Policjanci zatrzymali kierującego do kontroli. Za kierownicą siedział 20-letni mieszkaniec gminy Wojaszówka. Badanie stanu trzeźwości 20-latka wykazało ponad 2 promile alkoholu w jego organizmie. W trakcie czynności policjanci ustalili także, że pojazd nie posiada aktualnego przeglądu technicznego - informuje krośnieńska Policja.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

O losach wszystkich kierujących zadecyduje sąd.

red.

  • autor: red.

1 komentarz

  • antypijak

    Gdzie ci ludzie mają rozum wsiadając za kierownicę na bani? Nawiasem po alkoholu takim wszystko jedno, nie zastanawia się jakie będą z tego konsekwencje. Dobrze że policja ich eliminuje, czym będzie takich łobuzów mniej tym lepiej dla wszystkich.

    Zgłoś nadużycie antypijak sobota, 11, kwiecień 2020 13:23 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj